نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

انتشار اولین تریلر انیمیشن شب در موزه | اعلام تاریخ پخش

والت دیزنی اولین تریلر انیمیشن Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again را منتشر کرد که در پایان تاریخ پخش این انیمیشن مشخص شده است.

پس از موفقیت سه‌گانه فیلم Night at the Museum و خرید فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، ساخت یک انیمیشن براساس این مجموعه فیلم برای دیزنی پلاس تایید شد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر انیمیشن Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again منتشر شده است. در اولین تریلر انیمیشن شب در موزه شاهد حضور نیک دیلی، پسر لری دیلی هستیم که قرار است به‌جای پدرش در موزه در طول شب نگهبانی دهد و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در طول تریلر انیمیشن Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again نیک دیلی در حال مراقبت از موزه تاریخ طبیعی آمریکا است و در طول تریلر با شخصیت‌های قدیمی این مجموعه تا شخصیت‌های جدید ملاقات می‌کنیم. در ادامه تریلر شاهد آزاد شدن کامونرا از دنیای زیرزمینی مصر هستیم و او حالا در حال فراخواندن ارتش مردگان است و حالا نیک دیلی با کمک دیگر شخصیت‌های موزه تاریخ طبیعی باید با کامونرا مبارزه کند و او را شکست دهد و شرایط را به حالت اول بازگرداند.

همچنین در پایان تریلر مشخص شد که انیمیشن Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again در تاریخ ۹ دسامبر (۱۸ آذر) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. جاشوا باست، جیمی دمیتریو، آلیس ایساز، جیلیان جیکوبز، جوزف کمل، توماس لنون، زکری لی‌وای، جک وایتهال، بوئن ینگ، استیو زان، اکمل صالح، کریس پارنل و کیران سکوئیا، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن شب در موزه حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. مت دانر وظیفه کارگردانی انیمیشن Night at the Museum را بر عهده داشته است.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده