نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

انتشار پوستر کاراکترهای سریال The Last of Us شبکه HBO

شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ پوسترهای جدیدی از اقتباس تلویزیونی The Last of Us را منتشر کرد که شخصیت‌های این نمایش آخرالزمانی را به نمایش در می‌آورد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه‌ی HBO پوستر کاراکترهای سریال لایو-اکشن The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) را به اشتراک گذاشته است. چند پوستر از این نمایش آخرالزمانی بسیار مورد انتظار منتشر شده است که کاراکترهای مارلین، تامی، تس، هنری، فرانک، بیل، سارا، رایلی و سم را نشان می‌دهند. این پوسترها برای اولین‌بار شخصیت فرانک را به نمایش در می‌آورند که تا پیش از این هرگز دیده نشده بود.

پوستر تس سریال The Last of Us شبکه HBO

پدرو پاسکال، بازیگر سریال The Mandalorian (مندلورین) نقش جول و بلا رمزی، بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج‌وتخت) نقش الی را در سریال The Last of Us ایفا می‌کنند. گابریل لونا در نقش تامی، مرل دندریج در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن، در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، استورم رید در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری و کیوان وودارد در نقش سم از دیگر بازیگران این اقتباس تلویزیونی به‌شمار می‌آیند.

شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ در خلاصه‌ی داستان سریال The Last of Us می‌نویسد: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن نوین رخ می‌دهد. یک بازمانده‌ی سرسخت با نام جول برای خارج کردن الی، دختری ۱۴ ساله از یک منطقه‌ی قرنطینه‌ی آزاردهنده استخدام می‌شود. آنچه در وادی امر به یک کار ساده شباهت دارد، خیلی زود به سفری متأثرکننده و خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود و آن‌ها باید سراسر ایالات متحده را زیر پا بگذارند و برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند».

نیل دراکمن، کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا ژبانیچ سکان هدایت قسمت‌های مختلف سریال The Last Of Us را در دست داشتند و فیلم‌نامه آن را کریگ مازن با همکاری نیل دراکمن به رشته تحریر درآورد. این سریال توسط بخش تلویزیونی شرکت سونی پیکچرز، شرکت ورد گیمز، شرکت مایتی مینت و استودیوی ناتی داگ تولید می‌شود. نخستین فصل این اقتباس تلویزیونی برای پخش در تاریخ ۱۵ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱) در نظر گرفته شده است.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده