نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

ماجراجویی ایندیانا جونز در دهه ۴۰ و ۶۰ میلادی در تصاویر جدید فیلم Indiana Jones 5

تصاویر جدیدی از فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده است که در آن شاهد ماجراجویی ایندیانا جونز در دو دهه مختلف هستیم.

مجله امپایر شماره جدید خود را به فیلم Indiana Jones 5 اختصاص داده و طی روزهای گذشته تصاویر و اطلاعات جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر کرده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر و اطلاعات جدیدی از فیلم ایندیانا جونز 5 منتشر شده است. به‌تازگی تصاویر جدید بیشتری از فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده است که در آن ایندیانا جونز را می‌توانیم در دهه ۴۰ میلادی و همچنین دهه ۶۰ میلادی مشاهده کنیم.

درواقع این تصاویر نظریه فلش بک به گذشته را تایید می‌کند و طبق گفته سازندگان فیلم، آن‌ها از فناوری کاهش سن و جوان‌سازی برای هریسون فورد، بازیگر ایندیانا جونز در فیلم Indiana Jones 5 استفاده کرده‌اند تا شاهد ظاهر جوان‌تر این ماجراجو محبوب باشیم. همچنین در دو تصویر می‌توانی مبرای اولین‌بار شاهد نمایش فیبی والر-بریج در قسمت پنجم فیلم Indiana Jones باشیم که نقش دختر خوانده ایندیانا جونز را بر عهده دارد:

همچنین جیمز منگولد، کارگردان فیلم Indiana Jones 5 در مصاحبه با امپایر تایید کرد که که آن‌ها تلاش زیادی کردند تا به‌جای استفاده از جلوه‌های ویژه، فیلم را در مکان‌های واقعی جلوی دوربین ببرند و فیلم در مکان‌هایی مثل سیسیلی، مراکس و گلاسکو جلوی دوربینه رفته است. او اضافه کرد که در فیلم از جلوه‌های واقعی استفاده شده است و هر نوع وسیله نقلیه مثل هواپیماها، قطارها و ماشین‌ها که در فیلم Indiana Jones 5 استفاده شده‌اند، واقعی هستند. 

هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز، فیبی والر-بریج در نقش دختر خوانده ایندیانا جونز، مدس میکلسن، آنتونیو باندراس، توماس کرچمان، بوید هالبروک، شوانتی رنه ویلسون و توبی جونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Indiana Jones 5 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. جیمز منگولد با سابقه کارگردانی آثاری چون فیلم Walk the Line، فیلم Logan و فیلم Ford v Ferrari، وظیفه کارگردانی فیلم Indiana Jones 5 را بر عهده دارد که او درواقع جانشین استیون اسپیلبرگ شده که پیش از این وظیفه کارگردانی ۴ قسمت قبلی فیلم Indiana Jones را بر عهده داشته بود.

فیلم Indiana Jones 5 برای اکران در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ (۹ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. همچنین جان ویلیامز برای ساخت موسیقی متن قسمت جدید فیلم ایندیانا جونز باز خواهد گشت.


منبع Actionewz
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده