نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸

انتشار تصاویر و اطلاعات جدید از فیلم Indiana Jones 5

به‌تازگی مجله امپایر تصویر جدیدی از فیلم Indiana Jones 5 را منتشر کرده و همچنین زمان و مکان اتفاقات این فیلم را تایید کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر و اطلاعات جدیدی از فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده است. مجله امپایر به‌تازگی شماره جدید خود را به فیلم ایندیانا جونز 5 اختصاص داده و به همین منظور دو تصویر روی جلد اختصاصی از قسمت جدید فیلم Indiana Jones را به اشتراک گذاشته است که تمرکز هر دو تصویر روی ایندیانا جونز است:

کاور شماره یک مجله امپایر برای فیلم Indiana Jones 5

کاور شماره دوم امپایر برای فیلم Indiana Jones 5

همچنین امپایر در مصاحبه با سازندگان فیلم Indiana Jones 5 تایید کرد که اتفاقات این قسمت در دهه ۶۰ میلادی و در شهر نیویورک جریان دارد تا شایعات قبلی تا حدی رنگ واقعیت به خود بگیرند. پیش از این گفته می‌شد که اتفاقات قسمت پنجم فیلم Indiana Jones در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد و داستان آن با فرود سفینه آپولو روی ماه در ارتباط است. همچنین تصویر جدیدی از فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده است که در این تصویر شاهد حضور ایندیانا جونز با بازی هریسون فورد هستیم:

هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز سوار قایق در فیلم Indiana Jones 5

هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز، فیبی والر-بریج به‌عنوان بازیگر نقش اصلی زن، مدس میکلسن، آنتونیو باندراس، توماس کرچمان، بوید هالبروک، شوانتی رنه ویلسون و توبی جونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Indiana Jones 5 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. جیمز منگولد با سابقه کارگردانی آثاری چون فیلم Walk the Line، فیلم Logan و فیلم Ford v Ferrari، وظیفه کارگردانی فیلم Indiana Jones 5 را بر عهده دارد که او درواقع جانشین استیون اسپیلبرگ شده که پیش از این وظیفه کارگردانی ۴ قسمت قبلی فیلم Indiana Jones را بر عهده داشته بود.

فیلم Indiana Jones 5 برای اکران در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ (۹ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. همچنین جان ویلیامز برای ساخت موسیقی متن قسمت جدید فیلم ایندیانا جونز باز خواهد گشت.


منبع Actionewz
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده