نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

پیوستن تراویس فیمل به جمع بازیگران سریال Dune

تراویس فیمل، بازیگر سریال Vikings برای بازی در نقش مرد اصلی به جمع بازیگران سریال Dune: The Sisterhood اضافه شده است.

علاوه‌بر فیلم Dune 2، برادران وارنر و لجندری در حال ساخت سریالی براساس رمان‌های تل‌ماسه برای پخش از شبکه HBO Max هستند و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش اصلی مرد سریال Dune مشخص شده است. تراویس فیمل، بازیگر سریال Vikings پس از توافق با بخش تلویزیونی لجندری به جمع بازیگران سریال Dune: The Sisterhood اضافه شده است. فیمل قرار است نقش اصلی مرد این سریال را بازی کند.

فیمل نقش دزموند هارت را بر عهده دارد که یک سرباز کاریزماتیک با گذشته‌ای مرموز است که تلاش می‌کند تا نظر امپراطور را برای هزینه در گروه سیسترهود جلب کند. علاوه‌بر فیمل، امیلی واتسون، شرلی هندرسون، ایندیرا وارما، سارا سوفی بوسنینا، آئوفی هیندز، کلویی لی، فائولین کانیگهام و شالوم برون فرانکلین، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون به جمع بازیگران سریال Dune: The Sisterhood اضافه شده و قرار است نقش‌آفرینی کنند.

تراویس فیمل در سریال Raised by Wolves

تراویس فیمل که بیشتر برای بازی در نقش رگنار لاثبروک در سریال وایکینگ‌ها شناخته می‌شود، سابقه بازی در آثار دیگری چون فیلم Warcraft، فیلم Dreamland، فیلم Finding Steve McQueen، سریال Raised by Wolves و فیلم Danger Close را نیز داشته است. او اخیرا در فیلم El Tonto، سریال Black Snow و سریال Boy Swallows Universe جلوی دوربین رفته است.

سریال Dune اقتباسی از رمان Sisterhood of Dune اثر برایان هربرت و کوین جی. اندرسون است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و اتفاقات آن در دنیای رمان تل‌ماسه اثر فرانک هربرت جریان دارد. اتفاقات سریال حدود ۱۰ هزار سال قبل از شروع ماجراجویی پاول آتریدیس آغاز خواهد شد. سریال Dune: The Sisterhood قرار است داستان یک گروه مخفی از زنان به رهبری بنی جسرت را دنبال کند که ازطریق تسلط بر بدن و ذهن خود توانایی‌های فوق‌العاده‌ای را به‌دست آورده‌اند.

آرت رمان Dune: The Sisterhood

بنی جسرت به‌صورت ماهرانه‌ای به‌دنبال استفاده از سیاست فئودالی و فتنه The Imperium برای دنبال کردن برنامه‌های خودشان هستند که درنهایت آن‌ها را به سمت سیاره Arrakis سوق می‌دهد که ساکنان آن با نام Dune شناخته می‌شوند. یوهان رنک، کارگردان برنده ۲ جایزه امی برای سریال چرنوبیل وظیفه کارگردانی دو قسمت اول سریال Dune: The Sisterhood را بر عهده دارد. ایان آدمو جان، نویسنده و تهیه‌کننده آثاری چون سریال The Haunting of Bly Manor، سریال Empire و سریال The Originals به‌عنوان نویسنده و شورانر در سریال Dune حضور دارد.

فیلم Dune 2 به کارگردانی دنی ویلنوو قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۶ آبان ۱۴۰۲) اکران شود. این فیلم اتفاقات نیمه دوم رمان تل‌ماسه اثر فرانک هربرت را دنبال می‌کند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده