نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

شکستن رکورد بیشترین تعداد جامپ اسکر در یک سریال ترسناک توسط The Midnight Club

سریال The Midnight Club نتفلیکس موفق شد رکورد بیشترین تعداد جامپ اسکر در یک قسمت یک سریال ترسناک را بشکند.

روز گذشته سریال The Midnight Club از شبکه نتفلیکس پخش شد و توانست با نقدهای نسبتا مثبت منتقدان مواجه شود، اما طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال ترسناک یک رکورد جالب را شکسته است. سریال The Midnight Club موفق شده است رکورد بیشترین تعداد جامپ اسکر در طول یک قسمت از یک سریال ترسناک را بشکند و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند.

مایک فلنگن، سازنده سریال‌هایی چون سریال The Haunting of Hill House، سریال The Haunting of Bly Manor و سریال Midnight Mass به‌همراه کارگردان فیلم Doctor Sleep وظیفه ساخت سریال The Midnight Club را به‌همراه لیا فانگ بر عهده داشته است. فلنگن در واکنش به این رکوردشکنی ضمن هیجانش در مورد آن گفت:

«من در تمام طول دوران حرفه‌ای به‌طور کامل از جامپ اسکر به‌عنوان یک کانسپت فکر کردم و می‌خواستم مطمئن شوم که این بخشی از من، سریال، نتفلیکس و همه کسانی که بخشی از سریال بودند باشد. اکنون نام خودم را به کتاب رکوردهای جهانی گینس برای جامپ اسکر ثبت کرده‌ام.»

سریال The Midnight Club

ایمان بنسون، آدیا، ایگبی ریگنی، روث کاد، آیا فوروکاوا، آنارا سایمون، ویلیام کریس سامپتر، سائوریان ساکپوتا، هدر لنگن‌کمپ، زک گیلفورد، سامانتا اسلویان، لارسن تامپسون، ویلیام بی. دیویس، پاتریشیا دریک، مت بیدل و کریستال بالینت، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Midnight Club حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. باشگاه نیمه شب محصول ۱۹۹۴ و از جمله آثار معروف کریستوفر پایک است.

ماجراهای کتاب به گروهی از این نوجوانان می‌پردازد که تصمیم می‌گیرند هر شب دور هم جمع شوند و برای یکدیگر داستان‌های ترسناکی را روایت کنند. درنهایت هم عهدی بین خود می‌بندند که هرکدام از آن‌ها که زودتر از دنیا رفت، برای سایرین از آن دنیا پیامی بفرستد. فلنگن حداقل دو قسمت اول سریال The Midnight Club را کارگردانی کرده است.


منبع Independent
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده