نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳

انتشار اولین تریلر انیمیشن ماریو

نینتندو و یونیورسال دقایقی پیش اولین تریلر انیمیشن The Super Mario Bros. Movie را منتشر کردند که در آن شاهد تصاویری از ماجراجویی ماریو هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر انیمیشن The Super Mario Bros. Movie منتشر شده است. نینتندو و یونیورسال طبق وعده خود امروز اولین تریلر انیمیشن Mario را منتشر کردند که در ابتدا تریلر شاهد حمله باورز به یک قلعه هستیم که بخش زیادی از تمرکز تریلر این انیمیشن، روی این صحنه است. پس از آن شاهد ورود ماریو هستیم وارد دنیای قارچی می‌شود و شاهد اجرای کریس پرت در نقش ماریو هستیم که در ادامه با تود ملاقات می‌کند. در پایان تریلر هم شاهد صحنه‌های کوتاهی از لوئیچی هستیم و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

کریس پرت در نقش ماریو، آنیا تیلور-جوی در نقش پرنسس پیچ، چارلی دی در نقش لوئیجی، جک بلک در نقش باوزر، کیگان-مایکل کی در نقش تود، سث روگن در نقش دانکی کونگ، فرد ارمیسن در نقش کرنکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش کامک، سباستین مانیسکالکو در نقش فورمن اسپایک و چارلز مارتینت، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن The Super Mario Bros. Movie حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

آرون هوروات و مایکل ژلنیک که پیش از این سابقه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن Teen Titans GO! To the Movies را بر عهده داشته‌اند، وظیفه کارگردانی انیمیشن ماریو را براساس فیلمنامه‌ای از متیو فوگل با سابقه نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part و انیمیشن Minions: The Rise of Gru بر عهده دارند. ایلومینیشن اینترتینمنت با همکاری نینتندو و با نظارت کامل شیگرو میاموتو، خالق ماریو در حال ساخت انیمیشن Mario است.

انیمیشن The Super Mario Bros. Movie قرار است در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۲۳ (۱۸ فروردین ۱۴۰۲) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۳ (۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) در ژاپن اکران شود. انیمیشن ماریو توسط استودیو ایلومینیشن اینترتینمنت ساخته می‌شود که بیشتر برای ساخت آثار محبوب و پر فروشی مانند انیمیشن Minions و انیمیشن Despicable Me شناخته می‌شود.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده