نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

اعلام تاریخ پخش سریال 1899، اثر جدید سازندگان Dark و نتفلیکس

نتفلیکس سرانجام تاریخ پخش سریال 1899 راکه اثر جدید سازندگان سریال Dark است، رسما تایید و اعلام کرده است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش سریال 1899 تایید و اعلام شده است. در طول رویداد Tudum نتفلیکس اعلام کرد که این سریال قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر امسال (۲۶ آبان) از این سرویس استریم پخش شود. سریال 1899 درواقع سریال جدید سازندگان سریال Dark است که اتفاقات آن در یک کشتی از مهاجران رخ می‌دهد که در حال حاضر اطلاعات خیلی زیادی از اتفاقات آن در دسترس نیست و نظریه‌های زیادی در مورد سریال 1899 مثل ارتباط آن با مثلث برمودا یا سریال دارک وجود دارد.

سریال 1899 در ۸ قسمت تولید شده است و یک اثر چند زبانه خواهد بود، اما زبان انگلیسی به‌عنوان زبان اصلی سریال معرفی شده است. قابل انتظار است که این سریال در طول سال جاری میلادی از نتفلیکس پخش شود. سریال 1899 قرار است داستان یک کشتی که وظیفه حمل مهاجران را دارد روایت کند. این کشتی حاوی مهاجرانی از کشورهای مختلفی از قاره کهن (اروپا) است و قرار است در مسیر لندن تا نیویورک مهاجران را حمل کند که طی آن اتفاقاتی برای آن‌ها رخ خواهد داد.

آندرس پیتسچمن در سریال 1899

سریال 1899 که دارای یک داستان کاملا اورجینال است، داستان مسافرانی در این قایق را روایت می‌کند که از کشورهای مختلف اروپایی هستند و با امید و آرزوهای جدید برای زندگی بهتر در قرن جدید، کشور خود را به مقصد آمریکا ترک کرده‌اند. زمانی‌که آن‌ها یک کشتی مهاجر دیگر را در دریا کشف می‌کنند، سفر آن‌ها به سفری غیر منتظره تبدیل می‌شود. آنچه که پیش از این به آن‌ها وعده داده شده بود، به یک کابوس وحشتناک تبدیل خواهد شد.

امیلی بیچام، آندریاس پیتسچمن، آنورین برنارد، میگل برناردو، ماچی موسیاو، لوکاس لینگارد تونسن، روزالی کریگ، کلارا روزاجر، ماریا اروولتر، یان گائل، ماتیلد الیور، خوزه پیمنتائو، ایزابلا وی، گبی وانگ، جوناس بلوکت، فلین ادواردز، الکساندر ویلوم و آنتون لسر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال 1899 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. باران بو اودار و یانتیه فریز، سازندگان سریال Dark وظیفه ساخت این سریال ترسناک را بر عهده داشته‌اند.


منبع Empire
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده