نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸

نمایش اتفاقی مرموز در پوستر جدید سریال 1899، اثر جدید سازندگان Dark

نتفلیکس پوستر جدیدی از سریال 1899 را منتشر کرده است که در آن شاهد یک مثلث مرموز در دریا هستیم که کشتی محل اتفاقات فیلم به سمت آن می‌رود.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس پوستر جدیدی از سریال 1899 را منتشر کرده است. در این پوستر شاهد کشتی محل اتفاقات سریال هستیم که در حال حرکت به سمت یک مثلث در وسط اقیانوس است که درواقع هیچ آبی درون این مثلث نیست. برخی اعتقاد دارند که این مثلث ممکن است درواقع همان مثلث برمودا باشد، اما فعلا این موضوع تایید نشده است و در ادامه می‌توانید این پوستر جذاب و مرموز را مشاهده کنید:

پوستر جدید سریال 1899 نتفلیکس

سریال 1899 در ۸ قسمت تولید شده است و یک اثر چند زبانه خواهد بود، اما زبان انگلیسی به‌عنوان زبان اصلی سریال معرفی شده است. قابل انتظار است که این سریال در طول سال جاری میلادی از نتفلیکس پخش شود. سریال 1899 قرار است داستان یک کشتی که وظیفه حمل مهاجران را دارد روایت کند. این کشتی حاوی مهاجرانی از کشورهای مختلفی از قاره کهن (اروپا) است و قرار است در مسیر لندن تا نیویورک مهاجران را حمل کند که طی آن اتفاقاتی برای آن‌ها رخ خواهد داد.

سریال 1899 که دارای یک داستان کاملا اورجینال است، داستان مسافرانی در این قایق را روایت می‌کند که از کشورهای مختلف اروپایی هستند و با امید و آرزوهای جدید برای زندگی بهتر در قرن جدید، کشور خود را به مقصد آمریکا ترک کرده‌اند. زمانی‌که آن‌ها یک کشتی مهاجر دیگر را در دریا کشف می‌کنند، سفر آن‌ها به سفری غیر منتظره تبدیل می‌شود. آنچه که پیش از این به آن‌ها وعده داده شده بود، به یک کابوس وحشتناک تبدیل خواهد شد.

امیلی بیچام، آندریاس پیتسچمن، آنورین برنارد، میگل برناردو، ماچی موسیاو، لوکاس لینگارد تونسن، روزالی کریگ، کلارا روزاجر، ماریا اروولتر، یان گائل، ماتیلد الیور، خوزه پیمنتائو، ایزابلا وی، گبی وانگ، جوناس بلوکت، فلین ادواردز، الکساندر ویلوم و آنتون لسر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال 1899 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. باران بو اودار و یانتیه فریز، سازندگان سریال Dark وظیفه ساخت این سریال ترسناک را بر عهده داشته‌اند.

سریال 1899 هنوز دارای تاریخ پخشی نیست، اما انتظار می‌رود در طول رویداد Tudum نتفلیکس که قرار است در تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) برگزار شود، شاهد پخش تریلر رسمی این سریال باشیم و در پایان بالاخره تاریخ پخش سریال 1899 اعلام شود.


منبع UPI
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده