نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

اعلام تاریخ شروع پخش انیمه Chainsaw Man

استودیو ماپا سرانجام تاریخ شروع پخش انیمه Chainsaw Man را تایید و اعلام کرده است و طرفداران ماه آینده می‌توانند منتظر شروع پخش این انیمه باشند.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش انیمه Chainsaw Man تایید و اعلام شده است. استودیو ماپا اعلام کرد که پخش انیمه چینسا من از تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۹ مهر ۱۴۰۱) در تلویزیون ژاپن آغاز خواهد شد و یک روز پس از آن و در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) این انیمه در دسترس کاربران بین‌المللی در نتفلیکس، هولو و کرانچی‌رول قرار خواهد گرفت. بااین‌حال هنوز تعداد قسمت‌های انیمه Chainsaw Man مشخص نشده است.

مانگا Chainsaw Man توسط تاتسوکی فوجیموتو خلق و برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این مانگا خیلی سریع مورد توجه قرار گرفت و حالا ماپا در حال ساخت یک اقتباس سریالی از این مانگا محبوب است. کیکونوسکه تویا صداپیشگی دنجی، فیروز آی صداپیشگی پاور، شوگو ساکاتا صداپیشگی آکی و توموری کوسونوکی صداپیشگی ماکیما را در انیمه Chainsaw Man بر عهده دارند.

پاور در انیمه Chainsaw Man

اتفاقات مانگا چینسا من در دنیایی جریان دارد که اهریمن‌هایی که از ترس انسان‌ها شکل گرفته و به‌وجود آمده‌اند، در حال آسیب رساندن به انسان‌ها و در تلاش برای نابودی آن‌ها هستند. همچنین انسان‌ها توانایی بستن قرارداد با اهمرین‌ها را دارند. دنجی که پسر جوان و افسرده‌ای است، تلاش می‌کند تا با فروش چندین عضو از اعضای بدنش و فعالیت به‌عنوان شکارچی اهریمن، بدهی پدر فوت شده خود به یاکوزا را پس دهد.

دنجی صاحب سگی به نام پوچیتا است که درواقع اهریمنی است که به اره برقی شهرت دارد و پس از کشته شدن دنجی توسط اهریمن‌ها و زخمی شدن پوچیتا توسط هم‌نوعانش که به وی خیانت کردند، این دو قبول می‌کنند تا با یکدیگر ترکیب شوند و حالا دنجی با ترکیبی از انسان و شیطان با توانایی اره برقی به دنیا باز می‌گردد. ریو ناکایاما و ماکوتو ناکازونو وظیفه کارگردانی و هیروشی سکو وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمه Chainsaw Man را بر عهده دارند.


منبع Siliconera
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده