نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

انتشار اولین تصویر و پوستر رسمی انیمیشن جدید پیکسار و دیزنی با نام Elemental

پیکسار در طول رویداد D23 اولین پوستر و تصویر رسمی انیمیشن Elemental را منتشر کرد. همچنین صداپیشگان اصلی این انیمیشن معرفی شده‌اند.

اردیبهشت امسال بود که دیزنی و پیکسار ساخت انیمیشن Elemental را تایید کردند. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر و پوستر رسمی این انیمیشن منتشر شده است. پیکسار در طول برنامه D23 اولین تصویر و پوستر رسمی انیمیشن Elemental را منتشر کرد که شاهد دو شخصیت امبر (آتش) و وید (آب) هستیم که دو عنصر کاملا مخالف هم هستند. در ادامه می‌توانید این پوستر و تصویر را مشاهده کنید:

اولین پوستر انیمیشن Elemental

امبر و وید در انیمیشن Elemental پیکسار و دیزنی

پیتر سون، کارگردان انیمیشن The Good Dinosaur، وظیفه کارگردانی انیمیشن Elemental را بر عهده دارد و دنیس ریم نیز به‌عنوان تهیه‌کننده در این انیمیشن اورجینال حضور خواهد داشت. انیمیشن Elemental داستان و ماجراجویی یک زوج غیر عادی به‌نام امبر و وید را دنبال می‌کند که در حال زندگی در شهری هستند که ساکنان آن از آتش، آب، خاک و هوا تشکیل شده است.

این زوج که از یک زن جوان آتشین و مردی به شکل آب و بسیار آرام است، در شرف کشف یک نکته اساسی هستند و آن هم این است که آن‌ها واقعا چقدر دارای نقاط مشترک هستند. انیمیشن Elemental با الهام از دوران کودکی پیتر سون در شهر نیویورک در دست ساخت است. همچنین پیکسار و دیزنی تایید کردند که مامودو آتی، بازیگر فیلم Jurassic World Dominion صداپیشگی شخصیت وید و لیا لوئیس، بازیگر سریال Nancy Drew صداپیشگی شخصیت امبر را در انیمیشن Elemental بر عهده دارند.

انیمیشن Elemental برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) که مصادف با هفته روز پدر است، برنامه‌ریزی شده است.


منبع پیکسار
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده