نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

انتشار تصویر جدید از سریال جدید خانواده آدامز نتفلیکس و تیم برتون

جنا اورتگا، بازیگر نقش ونزدی آدامز تصویر جدیدی از سریال Wednesday را به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد حضور این شخصیت در سریال هستیم.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از سریال Wednesday منتشر شده است. جنا اورتگا، بازیگر نقش ونزدی آدامز به‌تازگی تصویری از پشت صحنه سریال خانواده آدامز را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که در آن روی زمین دراز کشیده و دست‌های خود را به شکل دراکولا قرار داده است. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز در پشت صحنه سریال Wednesday نتفلیکس دست‌های خود را به شکل دراکولا در آورده

جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، کاترین زتا جونز در نقش مورتیشیا آدامز، لوئیس گازمن در نقش نقش گومز آدامز، کریستینا ریچی، گوئندولین کریستی، ریکی لیندهوم، جیمی مک‌شین، هانتر دوهان، جورجیا فارمر، موسی مصطفی، اما میرز، نائومی جی. اوگاوا، جو ساندی و پرسی هاینس وایت، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Wednesday حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال Wednesday به اثری کاراگاهی، فراطبیعی و پر رمز و راز توصیف شده است که در آن ونزدی آدامز به‌عنوان دانش‌آموز در آکادمی Nevermore حضور دارد. ازطرفی ونزدی در تلاش است تا بر توانایی‌های روانی در حال ظهورش تسلط پیدا و از طرفی باید ولگردی و قانون شکنی یک هیولا را که مردم شهر محلی را وحشت زده کرده است، متوقف کند. او همچنین باید رمز و راز فراطبیعی‌ای را که پدر و مادرش ۲۵ سال درگیر آن بودند، حل کند. همه این‌ها در حالی رخ می‌دهد که ونزدی با روابط جدید و پیچیده‌ زیادی در Nevermore مواجه خواهد شد.

انتظار می‌رود سریال Wednesday در پاییز امسال از نتفلیکس پخش شود. تیم برتون به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان در سریال Wednesday حضور داشته است. همچنین آلفرد گاف و مایلز میلار، نویسندگان و سازندگان سریال Smallville، قرار است به‌عنوان نویسنده و شورانر در سریال The Addams Family حضور داشته باشند. فصل اول سریال جدید خانواده آدامز قرار است در ۸ قسمت تولید و پخش شود.


منبع Fearhq
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده