نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

اعلام تاریخ شروع پخش فصل ششم انیمه My Hero Academia

شبکه Funimation سرانجام تاریخ شروع پخش فصل ششم انیمه My Hero Academia را تایید و اعلام کرده است.

مهر گذشته بود که ساخت فصل ششم انیمه My Hero Academia رسما تایید و اعلام شد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل جدید انیمه آکادمی قهرمان من تایید و اعلام شده است. شبکه Funimation اعلام کرد که پخش فصل ششم انیمه My Hero Academia از تاریخ ۱ اکتبر امسال (۹ مهر) آغاز خواهد شد. همچنین پوستری از فصل ششم این انیمه سریالی در توییتر رسمی آن منتشر شده است که در آن می‌توان شخصیت شرور و منفی آن را نیز مشاهده کرد.

فصل جدید انیمه My Hero Academia قرار است براساس آرک داستانی Paranormal Liberation War تولید و پخش شود. خط داستانی فصل ششم نشان می‌دهد که قرار است شاهد نبردهای زیاد و شدیدی بین قهرمانان و شروران دنیای انیمه آکادمی قهرمان من باشیم. سریال My Hero Academia اقتباسی از مانگا محبوبی به همین نام اثر کوهی هوریکوشی است. اولین شماره مانگا آکادمی قهرمان من در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و همچنان انتشار شماره‌های جدید مانگا این مجموعه ادامه دارد.

تاکنون ۳۱ شماره از مانگا My Hero Academia منتشر شده است. همچنین تاکنون ۵ فصل از انیمه My Hero Academia تولید شده و همچنین سه انیمه بلند به‌نام‌های انیمه My Hero Academia: Two Heroes محصول سال ۲۰۱۸، انیمه My Hero Academia: Heroes Rising محصول سال ۲۰۱۹ و انیمه My Hero Academia: World Heroes' Mission محصول سال ۲۰۲۱ تولید و منتشر شده‌اند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده