نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

تمدید سریال For All Mankind برای فصل چهارم

شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس در رویداد کامیک کان سن دیگو اعلام کرد که سریال For All Mankind برای فصل چهارم تمدید شده است.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت اپل از تمدید سریال For All Mankind (برای تمام بشریت) برای فصل چهارم خبر داده است. این خبر پس از پخش فصل سوم این سریال تحسین‌شده در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) از شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس منتشر شد.

خبر تمدید For All Mankind برای فصل ۴ در روز جمعه در پنل این سریال در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو اعلام شد. این در حالی است که تنها چند هفته تا آغاز تولید فصل چهارم در ماه اوت فاصله داریم. رونالد مور، تهیه‌کننده‌ی سریال کوتاه Battlestar Galactica (بتل‌استار گالکتیکا)، سریال Star Trek: Deep Space Nine (پیشتازان فضا: فضای عمیق نهم) و سریال Outlander (غریبه) خالق، تهیه‌کننده‌ی اجرایی و نویسنده‌ی این سریال است.

سریال For All Mankind به نمایش حوادثی می‌پردازد که در صورت پایان نیافتن رقابت فضایی در سطح جهانی اتفاق می‌افتاد. در فصل سوم به اوایل دهه‌ی ۱۹۹۰ می‌رویم که مریخ نه‌تنها برای آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی به جبهه‌ی جدیدی در زمینه‌ی رقابت فضایی تبدیل شده است، بلکه یک شرکت تازه نیز به‌شکل غیرمنتظره وارد میدان می‌شود.

یوئل کینامان، شانتل ونسانتن، جودی بالفور، سونیا والگر، کریس مارشال، سینتی وو، کیسی جانسون، کورال پنا، رن اشمیت و ادی گاتگی از بازیگرانی هستند که در سریال For All Mankind به ایفای نقش می‌پردازند. درحال‌حاضر سخنی از زمان پخش فصل چهارم این سریال به میان نیامده است و باید زمان بیشتری را برای اطلاع از آن منتظر بمانیم.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده