نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

انتشار اولین تصاویر از پشت صحنه فیلمبرداری سریال Fallout

به‌تازگی اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید سریال Fallout منتشر شده است که حاوی یک نکته جالب برای طرفداران است.

آمازون در همکاری با بتسدا در حال ساخت سریالی لایو اکشن براساس مجموعه بازی Fallout است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال فال اوت رسما آغاز شده است. به‌تازگی کولایدر با انتشار تصاویری از پشت صحنه سریال Fallout، خبر از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید این سریال موردانتظار شبکه آمازون خبر داده است که در این تصاویر می‌توانید شاهد نمایش ساختمان‌ها و ماشین‌های نابود شده از انفجارهای هسته‌ای را مشاهده کنید.

اگرچه در این تصاویر شاهد حضور بازیگر یا عضوی از تیم تولید نیستیم، اما این تصاویر درواقع مکان Super-Duper Mart را نشان می‌دهد که یک فروشگاه زنجیره‌ای است که برای اولین‌بار در بازی Fallout 3 شاهد حضورش در دنیای بازی بودیم. اگرچه معماری آن شباهت زیادی به طراحی آن در بازی Fallout 3 و بازی Fallout 4 ندارد، اما لوگو و ماشین‌های جلو آن مطابقت دارد. همچنین والتون گاگینز تصویری از خود در پشت صحنه سریال Fallout منتشر کرده است که نقش او را در سریال که غول است، تایید می‌کند. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

والتون گاگینز، الا پورنل، کایل مک لاکلن، زلیا مندس جونز و آرون موتن، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Fallout حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جاناتان نولان و لیزا جوی، خالقان و سازندگان سریال Westworld به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارند. جاناتان نولان، خالق سریال وست ورلد قرار است وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت یا آزمایشی سریال Fallout را بر عهده داشته باشد.

علاوه‌براین، جنوا رابرتسون-دووت، نویسنده فیلمنامه فیلم Captain Marvel و فیلم Tomb Raider به‌همراه گراهام وگنر، نویسنده سریال The Office، سریال Portlandia، سریال Baskets و سریال Silicon Valley به‌عنوان شورانر در سریال فال‌اوت حضور خواهند داشت. همچنین تاد هاوارد، کارگردان سری بازی Fallout به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی درکنار جوی و نولان در سریال این بازی حضور دارند.

انتظار می‌رود مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Fallout در طول سال ۲۰۲۲ آغاز شود. بازی Fallout یکی از تحسین‌شده‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی است که تاکنون چندین میلیون نسخه از آن فروش رفته و بازی موبایل Fallout Shelter نیز تاکنون بیش از ۱۷۰ میلیون بار دانلود شده است. این در حالی است که اخیرا تاد هاوارد ساخت بازی Fallout 5 را تایید کرده است، اما این بازی قرار نیست تا پس از تولید و عرضه بازی The Elder Scrolls VI، تولید و عرضه شود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده