نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

حذف صحنه حضور لینا هیدی در نسخه نهایی فیلم Thor 4

لینا هیدی، بازیگر سریال بازی تاج و تخت قرار بود حضور کوتاهی در فیلم Thor: Love and Thunder داشته باشد، اما صحنه او از این فیلم حذف شده است.

فیلم Thor: Love and Thunder قرار است هفته آینده اکران شود و واکنش‌های اولیه به این فیلم تاکنون بسیار مثبت بوده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعاتی از حذف حضور افتخاری برخی از شخصیت‌ها منتشر شده است. ورایتی گزارش داد که لینا هیدی، بازیگر سریال بازی تاج و تخت یک صحنه کوتاه را برای فیلم Thor: Love and Thunder ضبط کرده بود که این صحنه از نسخه نهایی فیلم حذف شده است.

این خبر درواقع براساس شکایت هیدی از آژانس Troika بریتانیا فاش شده است که براساس دادخواست هیدی، او هیچ حق کمیسیونی برای حضور در سه فیلم دریافت نکرده که فیلم Thor 4 یکی از این سه فیلم است. ورایتی با اینکه تایید کرد صحنه هیدی از فیلم حذف شده، اما در شکایت او عنوان شده که تایکا وایتیتی، کارگردان فیلم شخصا با او برای حضور در فیلم ملاقات کرده است. بااین‌حال، مشخص نیست که دقیقا او چه نقشی را بازی کرده و به چه دلیلی صحنه هیدی از فیلم حذف شده است.

کریستین بیل در نقش گور سلاخ خدایان در فیلم Thor: Love and Thunder

البته لینا هیدی تنها یکی از بازیگرانی است که ظاهرا صحنه کوتاه و افتخاری آن از نسخه نهایی و اکران فیلم Thor: Love and Thunder حذف شده است. به‌تازگی کریستین بیل، بازیگر نقش گور قصاب خدایان در مصاحبه با ComicBook فاش کرد که پیتر دینکلیج،‌ بازیگر نقش ایتری و جف گلدبلوم، بازیگر نقش گرندمستر هر دو صحنه‌هایی کوتاه را برای فیلم ضبط کرده بودند، اما این صحنه‌ها در نسخه نهایی فیلم وجود نداشتند. 

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم فیلم Thor بر عهده تایکا وایتیتی است که پیش از این فیلم Thor: Ragnarok را کارگردانی کرد. همچنین جنیفر کیتین رابینسون به وایتیتی در نوشتن فیلمنامه فیلم Thor 4 کمک کرده است. کریس همسورث، کریستین بیل، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون، کریس پرت، دیو باتیستا، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، شان گان، جیمی الکساندر، تایکا وایتیتی، راسل کرو، لوک همسورث، مت دیمون، سم نیل و ملیسا مک‌کارتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Love and Thunder حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده