نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

مذاکره لی ونل برای کارگردانی فیلم The Green Hornet and Kato

لی ونل مشغول انجام مذاکراتی با شرکت یونیوسال پیکچرز برای نشستن روی صندلی کارگردانی فیلم The Green Hornet and Kato است.

رسانه‌ی ددلاین گزارش داد که لی ونل، کارگردان فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) در حال مذاکره با شرکت یونیورسال پیکچرز برای کارگردانی فیلم The Green Hornet and Kato (زنبور سبز و کاتو) است. این کارگردان ۴۵ ساله استرالیایی در سال ۲۰۲۰ فیلم مرد نامرئی را برای شرکت Universal تولید کرد که با تحسین منتقدها مواجه شد. این فیلم ترسناک با نقش‌آفرینی الیزابت ماس توانست با بودجه‌ی ۷ میلیون دلاری به ۱۴۳.۲ میلیون دلار در گیشه دست یابد.

زنبور سبز اولین‌بار در یک برنامه‌ی رادیویی در دهه‌ی ۱۹۳۰ پدیدار شد و در سال ۱۹۶۶ برای تولید سریال تلویزیونی مورد اقتباس قرار گرفت که در آن بروس لی نقش کاتو را ایفا می‌کرد. پس از آن‌که در سال ۲۰۱۱ منتقدها فیلم The Green Hornet را به باد انتقاد گرفتند، شرکت سونی تصمیم به فروش امتیاز مجموعه گرفت. در ادامه شرکت پارامونت این امتیاز را تصاحب کرد و در سال ۲۰۱۶ کارگردانی فیلم جدیدی از مجموعه را به گاوین اوکانر، کارگردان فیلم Warrior (مبارز) پیشنهاد داد. با اینکه در آن زمان اوکانر این فیلم را پروژه‌ای پرشور خطاب کرد، اما اثر مورد بحث هرگز به مرحله‌ی تولید نرسید.

اکنون شرکت آماسیا اینترتینمنت صاحب امتیاز مجموعه‌ی The Green Hornet است و می‌خواهد با همکاری یونیورسال فیلم جدیدی از آن را تولید کند که در حدواندازه‌ی نام مجموعه ظاهر شود. مجموعه‌ی Green Hornet ماجراهای بریت رید، صاحب انتشارات The Daily Sentinel را دنبال می‌کند که شب‌ها لباس مبدل بر تن می‌کند و به‌عنوان ابرقهرمانی تحت عنوان زنبور سبز به مبارزه با جنایت‌کارها می‌پردازد. این پارتیزانِ تفنگ‌به‌دست، دستیاری رابین-گونه با نام کاتو دارد که کارش را به‌عنوان پیشخدمت آغاز کرد و حالا با هم سوار بر اتومبیلی با نام بلک بیوتی در شهر پرسه می‌نند.

شرکت یونیورسال در بهار سال ۲۰۲۰ امتیاز تولید فیلم جدیدی از کاراکتر زنبور سبز را به‌دست آورد و از همان زمان توسعه‌ی فیلم The Green Hornet and Kato کلید خورد. جزئیات زیادی از این فیلم در اختیار طرفدارها قرار نگرفته است، اما ظاهرا دیوید کوپ، نویسنده‌ی فیلم‌های Spider-Man (مرد عنکبوتی) و Mission: Impossible (مأموریت غیرممکن) فیلم‌نامه‌ای را برای آن تحویل داد که با استقبال شرکت یونیورسال مواجه شده است. شرکت Universal امیدوار است تا هرچه سریع‌تر با یک کارگردان به توافق برسد و مرحله‌ی پیش-تولید فیلم را آغاز کند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده