نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

احتمال قطع همکاری برادران وارنر با ازرا میلر در آثار آینده دنیای دی سی

در پی مشکلات و حواشی اخیر ازرا میلر، بازیگر نقش فلش، گفته می‌شود که برادران وارنر ممکن است با او در آینده قطع همکاری کند.

ازرا میلر، بازیگر نقش فلش این روزها بسیار خبرساز شده و او حواشی زیادی را در هاوایی، ماساچوست و داکوتای شمالی ایجاد کرده است و حالا گفته می‌شود که پلیس به‌دنبال یافتن این بازیگر است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حواشی اخیر میلر ممکن است برای آینده کاری او گران تمام شود. ددلاین گزارش داد حتی اگر شکایتی علیه میلر مطرح نشود، برادران وارنر احتمالا با میلر در نقش فلش در فیلم‌های آینده DC همکاری نخواهد کرد.

دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری و تیم او در حال نزدیک شدن به اکران فیلم The Flash در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ (۲ تیر ۱۴۰۲) و وضعیت بحرانی آن هستند. این حواشی با دستگیری میلر در مارس ۲۰۲۲ در هاوایی آغاز شد. ددلاین می‌گوید که برادران وارنر همچنان تلاش کرده تا به میلر کمک کند، اما این اخبار و حواشی اکنون بسیار بیشتر و بزرگ‌تر شده است. بدیهی است که این مشکل بزرگی برای برادران وارنر به حساب می‌آید که برای ساخت فیلم The Flash حدود ۲۰۰ میلیون دلار هزینه کرده است.

دو نسخه متفاوت از فلش با بازی ازرا میلر و سوپرگرل در غار بتمن در فیلم The Flash

در این فیلم شاهد بازگشت مایکل کیتون و بن افلک در نقش بتمن هستیم و اندی موشیاتی، کارگردان فیلم It روی صندلی کارگردانی فیلم فلش نشسته است. مشکلات حقوقی میلر باعث شده تا نحوه تبلیغات فیلم The Flash و عرضه آن دشوار به‌نظر برسد و زاسلاو و تیم او در حال حاضر ممکن است مجبور شوند تا تبلیغات و تور تبلیغاتی فیلم را کاهش دهند یا فیلم را مستقیما در شبکه HBO Max پخش کنند که استودیو با ضرر بزرگی مواجه خواهد شد یا فیلم را به شکل عادی در سینما اکران کنند و امیدوار باشند تا فیلم عملکرد تجاری موفقی داشته باشد.

سپس اگر میلر وضعیت فعلی خود را بهبود نبخشید، با او قطع همکاری کنند. یک منبع نزدیک به استودیو می‌گوید که برادران وارنر در حال حاضر هیچ برنامه یا برگ برنده‌ای ندارد و این مشکلی است که به زاسلاو به ارث رسیده است. او امیدوار است که حواشی تا زمان اکران فیلم پایین بماند و امیدوار است که اتفاق جدیدی رخ ندهد و فیلم فلش بهترین عملکرد را در گیشه داشته باشد. میلر هم‌اکنون اکانت اینستاگرام خود را پاک کرده است و دادگاه به‌دنبال دادن حکمی به او برای حضور در دادگاه هستند، اما او را پیدا نمی‌کنند. حواشی میلر در هاوایی آغاز شده و حالا به ماساچوست و داکوتای شمالی رسیده است و باید دید سرانجام آن چه خواهد بود.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده