نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

چراغ سبز نتفلیکس به تولید فصل دوم سریال Squid Game

شبکه‌ی نتفلیکس رسما تأیید کرد که فصل دوم سریال Squid Game چراغ سبز تولید دریافت کرده است.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شبکه‌ی نتفلیکس به تولید فصل دوم سریال Squid Game (بازی مرکب) چراغ سبز نشان داده است. در پاییز سال گذشته هوانگ دونگ-هیوک، خالق سریال اظهار داشت که اپیزودهای بیشتری از بازی مرکب در راه است و اکنون شبکه‌ی نتفلیکس رسما آن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

دانلود از آپارات

شبکه‌ی نتفلیکس برای اعلام این خبر به‌سراغ توئیتر رفت و سپس یک پیام مکتوب از هوانگ دونگ-هیوک را منتشر کرد. در این پیام خالق سریال از طرفدارها تشکر می‌کند و اشاراتی به فصل دوم دارد. هوانگ دونگ-هیوک در پیام یادشده می‌نویسد: «تولید اولین فصل سریال Squid Game به مدت ۱۲ سال به‌طول انجامید، اما تبدیل آن به محبوب‌ترین سریال تاریخ تنها ۱۲ روز طول کشید. گی-هون باز خواهد گشت. فرانت من برمی‌گردد. احتمال بازگشت مرد کت‌وشلواری استخدام‌کننده‌ی بازیکن‌ها نیز وجود دارد. شما با دوست یانگ-هی یعنی چئول-سو نیز آشنا خواهید شد».

هوانگ دونگ-هیوک در مصاحبه‌ای در ماه می گفت که فصل دوم سریال Squid Game احتمالا تا پایان سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ میلادی از راه می‌رسد. نخستین فصل سریال به‌شکلی دراماتیک به پایان رسید و با اینکه سریال لزوما نیازی به فصل دوم ندارد، اما بازگشت آن به‌خاطر کسب موفقیت‌های بسیار به‌هیچ‌عنوان تعجب‌آور نیست. در ژانویه‌ی سال جاری یکی از رؤسای نتفلیکس تأیید کرد که بازی مرکب «قطعا» با فصل دوم باز خواهد گشت.

هوانگ دونگ-هیوک قبلا درگفت‌وگو با ورایتی اظهار داشت که ایده‌ی Squid Game در سال ۲۰۰۸ به ذهنش رسید و در ابتدا برای تولید یک فیلم در نظر گرفته شده بود. بااین‌وجود استودیوهای فیلم‌سازی کره‌ای از تأمین مالی آن به‌دلیل مضامین خشونت‌آمیزش خودداری کردند. سریال بازی مرکب یک درام بقامحور کره‌ای درباره‌ی گروهی از مردم است که گرد هم می‌آیند تا با شرکت در یک سری بازی مرگبار بدهی‌های خود را پرداخت کنند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده