نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

معرفی انیمیشن Dragon Age نتفلیکس با انتشار یک تریلر

نتفلیکس با انتشار یک تریلر از انیمیشن Dragon Age: Absolution رسما رونمایی کرد. این انیمیشن در اواخر سال جاری میلادی پخش خواهد شد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون و در جریان رویداد Geeked Week، انیمیشن Dragon Age معرفی شده است. نتفلیکس در پنجمین و آخرین روز برنامه خود از این سریال انیمیشنی با نام Dragon Age: Absolution پرده برداشت که قرار است در ماه دسامبر امسال (آذر یا دی) از این شبکه پخش شود. همچنین اولین تریلر انیمیشن عصر اژدها منتشر شده است که در طول آن با شخصیت اصلی این انیمیشن آشنا می‌شویم و شاهد بخشی از اتفاقات آن هستیم. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اطلاعات خیلی زیادی از انیمیشن Dragon Age: Absolution در دسترس نیست و تنها براساس تریلر می‌دانیم که الف‌ها، جادوگرها، Qunari و موجودات دیگر دنیای عصر اژدها قرار است در این سریال انیمیشنی حضور داشته باشند. همچنین به‌نظر می‌رسد که باتوجه‌به محتوای تریلر احتمال دارد شاهد یک داستان سرقت باشیم که پیش از این گفته می‌شد در بازی بعدی Dragon Age قرار است شاهد چنین خط داستانی نیز باشیم که در ادامه بازی ریبوت شد.

در هر حال به‌نظر می‌رسد که بایوور تصمیم گرفته تا این ایده داستانی را کاملا کنار نگذارد و با همکاری نتفلیکس یک سریال انیمیشنی براساس آن تولید و منتشر کند. همچنین بازی Dragon Age: Dreadwolf که چهارمین قسمت از مجموعه بازی عصر اژدها است، مراحل تولیدش را سپری می‌کند که بعید است در طول سال ۲۰۲۲ عرضه شود و طبق شایعات منتشر شده، بازی Dragon Age 4 احتمالا در اواخر سال ۲۰۲۳ برای پی سی، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استشن 5 عرضه خواهد شد.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده