نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

انتشار تریلر فیلم کمدی اکشن جدید نتفلیکس با بازی کوین هارت و وودی هارلسون

نتفلیکس تریلر رسمی فیلم The Man From Toronto با بازی کوین هارت و وودی هارلسون را منتشر کرده که در پایان زمان پخش این فیلم کمدی اکشن مشخص شده است.

ماه فروردین امسال بود که نتفلیکس حق پخش فیلم The Man From Toronto با بازی کوین هارت و وودی هارلسون را از سونی پیکچرز خریداری کرد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر فیلم مردی از تورنتو منتشر شده است. نتفلیکس امروز تریلر رسمی این فیلم کمدی اکشن را منتشر کرد که در طول این تریلر شاهد تصاویر کمدی و اکشن متعددی هستیم که در آن بسیاری به اشتباه فکر می‌کنند شخصیت کوین هارت درواقع مردی از تورنتو است که همین موضوع باعث ایجاد موقعیت‌های بامزه‌ای می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در پایان تریلر نتفلیکس اعلام کرد که فیلم The Man From Toronto در تاریخ ۲۴ ژوئن (۳ تیر) از این سرویس استریم پخش خواهد شد. فیلم مردی از تورنتو داستان مرد معمولی را دنبال می‌کند که با یک قاتل زنجیره‌ای و مزدور اشتباه گرفته می‌شود و حالا زندگی او در خطر است و افراد زیادی به‌دنبال به قتل رساندن او هستند. همچنین پوستری از فیلم اکشن کمدی The Man From Toronto منتشر شده است که در این پوستر نیز شاهد حضور کوین هارت و وودی هارلسون هستیم و در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

کوین هارت و وودی هارلسون در فیلم The Man From Toronto

کوین هارت، وودی هارلسون، کیلی کوئوکو، پیرسون فوده، یاس متیوز، ملانی لیبرد، الن بارکین، للا لورن، کیت دراموند و توموهیسا یاماشیتا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Man From Toronto حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. پاتریک هیوز، کارگردان فیلم The Hitman's Bodyguard و فیلم Hitman's Wife's Bodyguard، وظیفه کارگردانی فیلم مردی از تورنتو را بر عهده داشته که فیلمنامه این فیلم کمدی اکشن توسط رابی فاکس، کریس برمنر و جیسون بلومنتال نوشته شده است.


منبع IndieWire
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده