نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

انتشار تیزر جدید سریال 1899، اثر جدید سازندگان Dark

تیزر جدیدی از سریال 1899، اثر جدید سازندگان سریال Dark منتشر شده است که در آن شاهد تصاویر رسمی از اتفاقات این سریال هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تیزر جدیدی از سریال 1899 منتشر شده است. این سریال ترسناک درواقع اثر جدید باران بو اودار و یانتیه فریز، سازندگان سریال Dark است که در طول این تیزر مرموز شاهد تصاویر رسمی از اتفاقات سریال 1899 هستیم که قابل انتظار است به‌زودی اطلاعات بیشتری از این سریال از جمله زمان پخش آن منتشر شود. همچنین در پایان تریلر لوگو رسمی سریال نمایش داده می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال 1899 در ۸ قسمت تولید شده است و یک اثر چند زبانه خواهد بود، اما زبان انگلیسی به‌عنوان زبان اصلی سریال معرفی شده است. قابل انتظار است که این سریال در طول سال جاری میلادی از نتفلیکس پخش شود. سریال 1899 قرار است داستان یک کشتی که وظیفه حمل مهاجران را دارد روایت کند. این کشتی حاوی مهاجرانی از کشورهای مختلفی از قاره کهن (اروپا) است و قرار است در مسیر لندن تا نیویورک مهاجران را حمل کند که طی آن اتفاقاتی برای آن‌ها رخ خواهد داد.

سریال 1899 که دارای یک داستان کاملا اورجینال است، داستان مسافرانی در این قایق را روایت می‌کند که از کشورهای مختلف اروپایی هستند و با امید و آرزوهای جدید برای زندگی بهتر در قرن جدید، کشور خود را به مقصد آمریکا ترک کرده‌اند. زمانی‌که آن‌ها یک کشتی مهاجر دیگر را در دریا کشف می‌کنند، سفر آن‌ها به سفری غیر منتظره تبدیل می‌شود. آنچه که پیش از این به آن‌ها وعده داده شده بود، به یک کابوس وحشتناک تبدیل خواهد شد.

امیلی بیچام، آندریاس پیتسچمن، آنورین برنارد، میگل برناردو، ماچی موسیاو، لوکاس لینگارد تونسن، روزالی کریگ، کلارا روزاجر، ماریا اروولتر، یان گائل، ماتیلد الیور، خوزه پیمنتائو، ایزابلا وی، گبی وانگ، جوناس بلوکت، فلین ادواردز، الکساندر ویلوم و آنتون لسر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال 1899 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین نتفلیکس تایید کرد که این سریال در رویداد Geeked Week حضور خواهد داشت.


منبع FandomWire
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده