نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

عبور فروش فیلم Uncharted با بازی تام هالند از مرز ۴۰۰ میلیون دلار

فروش جهانی فیلم Uncharted با بازی تام هالند رسما از مرز ۴۰۰ میلیون دلار عبور کرد تا موفقیت‌های تجاری این فیلم ادامه پیدا کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Uncharted به موفقیت تجاری جدیدی دست پیدا کرده است. طبق گزارش که فوربس منتشر کرده، فروش جهانی فیلم آنچارتد از مرز ۴۰۰ میلیون دلار عبور کرده است. این فیلم اکشن که اقتباسی از یک مجموعه بازی ویدیویی به همین نام است، تاکنون ۱۴۷/۶۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۵۳/۱ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان فروش کرده و در مجموع فروش جهانی فیلم Uncharted به کمی بیش از ۴۰۰ میلیون دلار رسیده است.

فیلم Uncharted درواقع یکی از پر فروش‌ترین فیلم‌های ساخته شده از بازی‌های ویدیویی است که فروش آن بالاتر از آثاری مثل فیلم Sonic the Hedgehog و فیلم Sonic the Hedgehog 2 و پایین‌تر از آثاری مثل فیلم Warcraft، فیلم Rampage و فیلم Detective Pikachu در گیشه جهانی قرار گرفته است. در هر حال به‌نظر می‌رسد که موفقیت تجاری فیلم Uncharted احتمال ساخت دنباله آن را افزایش داده است و انتظار می‌رود سونی پیکچرز به‌زودی ساخت قسمت دوم فیلم آنچارتد را تایید کند.

تام هالند در نقش نیتن دریک، مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان، سوفیا علی در نقش کلویی فریزر، آنتونیو باندراس، تاتی گابریل، استیون ودینگتون و رودی پانکو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم آنچارتد حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. روبن فلیشر، کارگردان آثاری چون فیلم Zombieland، فیلم Zombieland: Double Tap و فیلم Venom، وظیفه کارگردانی فیلم Uncharted را براساس فیلمنامه‌ای از آرت مارکوم، مت هالووی و ریف جودکینز، بر عهده داشته است.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده