نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

تبدیل Everything Everywhere All at Once به پر فروش‌ترین فیلم A24 در آمریکا

فیلم Everything Everywhere All at Once موفق شد تا با کنار گذاشتن فیلم Uncut Gems به پر فروش‌ترین فیلم استودیو A24 در کشور آمریکا تبدیل شود.

ماه فروردین امسال بود که فیلم Everything Everywhere All at Once روی پرده‌های سینما رفت و توانست مورد توجه و تحسین منتقدان و تماشاگران قرار بگیرد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این فیلم کمدی علمی تخیلی به یک رکوردشکنی دست پیدا کرده است. فیلم Everything Everywhere All at Once موفق شد تا با کنار گذاشتن فیلم Uncut Gems در آمریکا لقب پر فروش‌ترین فیلم استودیو A24 را دریافت کند.

مجموع فروش فیلم Everything Everywhere All at Once تا پایان هفته اخیر آمریکا به بیش از ۵۲/۲ میلیون دلار افزایش پیدا کرده است و این در حالی است که فیلم Uncut Gems در مجموع کمی بیش از ۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ فروش کرده بود. این یک موفقیت کم نظیر برای فیلم‌های مستقل A24 است که نشان می‌دهد فیلم همه‌چیز همه‌جا به یکباره توانسته نظر تماشاگران را نیز جلب کند. این در حالی است که کیفیت خوب این فیلم به‌تازگی منتشر شده است.

همچنین فیلم Everything Everywhere All at Once بیش از ۴/۷ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان و در مجموع نزدیک به ۵۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است. داستان این فیلم در سه بخش رخ می‌دهد که نام هر بخش در نام رسمی فیلم دیده می‌شود. میشل یئو، استفانی هسو، جاناتان کی کوان، جنی سلیت، هری شام جونیور، جیمز هنگ و جیمی لی کرتیس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Everything Everywhere All at Once حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دن کوان و دانیل شاینرت که با نام دانیلز نیز شناخته می‌شوند و پیش از این فیلم Swiss Army Man با بازی پل دینو، دنیل ردکلیف و مری الیزابت وینستد را در سال ۲۰۱۶ کارگردانی کرده بودند، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Everything Everywhere All at Once را بر عهده داشته‌اند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده