نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

پیوستن کارگردان وانداویژن به سریال گودزیلا شبکه اپل

مت شکمن، کارگردان سریال WandaVision و سریال بازی تاج و تخت پس از توافق با شبکه اپل به‌عنوان کارگردان به سریال Godzilla اضافه شده است.

ماه بهمن گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی‌براینکه لجندری در حال ساخت سریال گودزیلا برای شبکه اپل تی وی پلاس است که تمرکز این سریال پس از حوادث فیلم Godzilla خواهد بود. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین کارگردان سریال گودزیلا مشخص شده است. ورایتی گزارش داد که مت شکمن، کارگردان سریال WandaVision به سریال Godzilla and the Titans اضافه شده است و او قرار است وظیفه کارگردانی دو قسمت اول سریال Godzilla را بر عهده داشته باشد.

علاوه‌بر کارگردانی، شکمن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال گودزیلا و تایتان‌ها حضور خواهد داشت. علاوه‌بر سریال Godzilla and the Titans، شکمن اخیرا وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم Star Trek را نیز بر عهده گرفته است که فیلم Star Trek 4 قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما برود. طبق اعلام اپل، کریس بلک، نویسنده سریال Star Trek: Enterprise و سریال Outcast به‌عنوان شورانر در سریال Godzilla and the Titans حضور دارد.

مت شکمن

بلک به‌همراه، مت فراکشن، جوبی هارولد، توری تونل، هیرو ماتسوکا و تاکماسا آریتا به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال Godzilla نقش خواهد داشت. علاوه‌بر سریال وانداویژن، شکم وظیفه کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال‌های دیگری چون سریال It's Always Sunny in Philadelphia، سریال Game of Thrones، سریال Billions، سریال The Boys، سریال The Great، سریال Succession، سریال Fargo، سریال Mad Men و سریال Revenge را نیز بر عهده داشته بود.

او همچنین برای کارگردانی یک قسمت از سریال The Great نامزد دریافت جایزه امی بهترین کارگردانی در یک سریال کمدی در سال ۲۰۲۰ شده بود. اتفاقات سریال Godzilla پس از حوادث نبرد گودزیلا و تایتان‌ها در سان فرانسیسکو جریان دارد که بخش زیادی از شهر را نابود کردند. حالا مردم با این واقعیت تکان دهنده که هیولاها واقعی هستند،‌ مواجه شده‌اند و تمرکز سریال گودزیلا روی یک خانواده است که یک سفر و ماجراجویی برای کشف اسرار پنهان شده و میراثی که به سازمان مخفی و مرموز مونارک مرتبط می‌شود، آغاز می‌کنند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله بازیگران یا زمان شروع تولید سریال گودزیلا در دسترس نیست.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده