نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

پیوستن مارک رافلو و دو بازیگر دیگر به رابرت پتینسون در فیلم جدید بونگ جون هو

به‌تازگی بازیگران بیشتری از جمله مارک رافلو و تونی کولت به رابرت پتینسون در فیلم علمی تخیلی جدید بونگ جون هو اضافه شده‌اند.

ماه دی گذشته اعلام شد که بونگ جون هو، کارگردان برنده جایزه اسکار برای کارگردانی فیلم انگل وظیفه کارگردانی یک فیلم علمی تخیلی بدون نام را بر عهده گرفته است و رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن قرار است نقش اصلی این فیلم را بازی کند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران بیشتری به این فیلم مورد انتظار اضافه شده‌اند. منابع نزدیک به ددلاین گفته‌اند که مارک رافلو و تونی کولت در حال انجام مذاکرات نهایی با برادران وارنر برای حضور در فیلم جدید بونگ جون هو هستند.

همچنین نائومی آکی، بازیگر فیلم Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker و فیلم Lady Macbeth برای حضور در این فیلم علمی تخیلی قرارداد همکاری امضا کرده است. این فیلم علمی تخیلی براساس رمان Mickey7 اثر ادوارد اشتون ساخته می‌شود که بونگ جون هو وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. علاوه‌بر کارگردانی، بونگ به‌عنوان تهیه‌کننده نیز در این فیلم حضور دارد.

نائومی آکی، تونی کولت و مارک رافلو

بونگ جون هو که برای فیلم Parasite موفق شد ۳ جایزه اسکار دریافت کند، طی این سال‌ها آثار دیگری چون فیلم Barking Dogs Never Bite، فیلم Memories of Murder، فیلم The Host، فیلم Mother، فیلم Snowpiercer و فیلم Okja را نیز کارگردانی کرده است. رمان Mickey7 در بهمن گذشته منتشر شد که تمرکز این فیلم علمی تخیلی روی مردی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده می‌شود. هر زمانی‌که مأموریت خطرناک یا حتی انتحاری وجود داشته باشد، این مأموریت به میکی داده می‌شود.

پس از هر بار مرگ، او با بدن جدیدی بازسازی می‌شود که بسیاری از خاطرات او دست نخورده باقی‌مانده است. پس از ۶ بار مرگ، میکی7 شرایط قرارداد خود را متوجه می‌شود. اگرچه فیلم جدید بونگ جون هو قرار است براساس رمان Mickey7 ساخته شود، اما منابع نزدیک به پروژه می‌گویند که قابل انتظار است بونگ جون هو تغییرات مدنظرش را ایجاد کند و طبق انتظار شاهد یک اقتباس کاملا وفادار نباشیم.

تونی کولت پیش از این یکبار و برای بازی در فیلم The Sixth Sense توانست نامزد دریافت جایزه اسکار شود. او همچنین برای بازی در فیلم Little Miss Sunshine، فیلم Knives Out و فیلم Nightmare Alley شناخته می‌شود. مارک رافلو بیشتر برای بازی در دنیای سینمایی مارول و نقش هالک شناخته می‌شود. او همچنین سه بار و برای بازی در فیلم The Kids Are All Right، فیلم Foxcatcher و فیلم Spotlight نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده