نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

استقبال بسیار درخشان طرفداران مارول از اولین تریلر سریال She Hulk

اولین تریلر سریال She Hulk توانست با استقبال بسیار گسترده طرفداران دنیای سینمایی مارول در اولین روز انتشار مواجه شود.

اولین تریلر سریال She-Hulk: Attorney At Law روز چهارشنبه این هفته منتشر شد و این تریلر خیلی سریع به یکی از مباحث اصلی شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص در مورد جلوه‌های ویژه آن تبدیل شد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آماری از میزان استقبال از تریلر سریال شی هالک منتشر شده است. مارول استودیو تایید کرد که اولین تریلر سریال She Hulk در ۲۴ ساعت اول انتشار بیش از ۷۸ میلیون بار در شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل یوتیوب، توییتر، اینستاگرام، فیسبوک و غیره تماشا شده است.

درواقع اولین تریلر سریال She-Hulk: Attorney At Law در رتبه دوم پر بیننده‌ترین تریلر سریال‌های دنیای سینمایی مارول قرار می‌گیرد که تنها پایین‌تر از تریلر رسمی سریال The Falcon and the Winter Soldier قرار گرفته است. همچنین اولین تریلر سریال She Hulk و شخصیت هالک مونث با بازی تاتیانا مازلانی، در رتبه اول ترند توییتر قرار گرفته است. پخش سریال She-Hulk: Attorney At Law از روز چهارشنبه، ۱۷ اوت (۲۶ مرداد) از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

تاتیانا مازلانی در نقش جنیفر والترز در سریال She Hulk

تاتیانا مازلانی در نقش جنیفر والترز (شی هالک)، مارک رافلو در نقش بروس بنر (هالک)، تیم راث در نقش بیزاری (Abomination)، بندیکت وانگ در نقش وانگ، جمیله جمیل در نقش تیتانیا، رنی الیس گولدزبری، جینجر گونزاگا، جاش سگارا و جان باس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال She-Hulk: Attorney At Law حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کت کویرو (۱، ۲، ۳، ۴، ۸ و ۹) و آنو والیا (۵، ۶ و ۷) وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال She Hulk را بر عهده داشته‌اند.

جسیکا گائو، نویسنده سریال Rick and Morty که وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت Pickle Rick را بر عهده داشته و برای آن جایزه امی نیز دریافت کرده، رهبری تیم نویسندگان سریال She-Hulk: Attorney At Law را بر عهده دارد. سریال She-Hulk در ۹ قسمت تولید شده است که انتظار می‌رود مدت زمان هر قسمت این سریال کمدی قضایی حدود ۳۰ دقیقه باشد.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده