نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

ثور با سلاح قدرتمندش در تصویر جدید فیلم Thor 4 با بازی کریس همسورث

تصویر جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شده است که در آن ثور با بازی کریس همسورث به‌همراه استورم بریکر در آزگارد جدید دیده می‌شود.

ماه گذشته بود که مارول استودیو سرانجام اولین تیزر تریلر فیلم Thor: Love and Thunder را منتشر کرد که قابل انتظار است با اکران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness، مارول استودیو بیشتر تمرکزش را روی تبلیغات ماجراجویی بعدی ثور قرار دهد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم Thor 4 منتشر شده است. در این تصویر شاهد حضور ثور با بازی کریس همسورث هستیم که با استورم بریکر قابل مشاهده است:

ثور با بازی کریس همسورث با سلاح استورم بریکر در آزگارد جدید در فیلم Thor: Love and Thunder

درواقع در تصویر جدید فیلم Thor: Love and Thunder می‌توان ثور را در آزگارد جدید که روی زمین تأسیس شده، مشاهده کرد که ظاهرا نیروهای گور یا یک نیروی دیگر به آن حمله کرده است و حالا ثور در حال دفاع از آن است. همچنین براساس تریلر فیلم Thor 4 می‌دانیم که او در اینجا قرار است با شخصیت مایتی ثور یا ثور مونث ملاقات کند که ناتالی پورتمن نقش این شخصیت را بر عهده دارد.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم فیلم Thor بر عهده تایکا وایتیتی است که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok را بر عهده داشته بود. همچنین جنیفر کیتین رابینسون به وایتیتی در نوشتن فیلمنامه فیلم Thor 4 کمک کرده است. کریس همسورث، کریستین بیل، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون، کریس پرت، دیو باتیستا، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، جیمی الکساندر، تایکا وایتیتی، راسل کرو، لوک همسورث، مت دیمون، سم نیل و ملیسا مک‌کارتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Love and Thunder حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده