نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

پیوستن ۸ بازیگر دیگر به فصل جدید سریال Justified شبکه FX

شبکه FX از استخدام ۸ بازیگر جدید برای حضور در سریال Justified: City Primeval با بازی تیموتی اولیفانت خبر داده است.

بهمن گذشته خبری منتشر شد مبنی‌براینکه شبکه FX در حال ساخت فصل جدید و محدودی برای سریال Justified است که در آن تیموتی اولیفانت برای نقش مارشال ریلان گیونز باز خواهد گشت. همچنین در ادامه گفته شد که کوئنتین تارانتینو، کارگردان فیلم Pulp Fiction در حال مذاکره با شبکه FX برای کارگردانی یک یا دو قسمت از سریال Justified: City Primeval است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ۸ بازیگر جدید به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است.

آنجانو الیس با سابقه بازی در فیلم King Richard و سریال Lovecraft Country، بوید هالبروک با سابقه بازی در سریال Narcos، آدلاید کلمنس با سابقه بازی در فیلم The Great Gatsby، واندی کرتیس-هال با سابقه بازی در سریال Daredevil، مارین ایرلند با سابقه بازی در سریال Y: The Last Man، نوربرت لئو بوتس با سابقه بازی در سریال Bloodline، ویکتور ویلیامز با سابقه بازی در سریال The Good Lord Bird و ویویان اولیفات، ۸ بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران سریال Justified: City Primeval اضافه شده‌اند.

هشت بازیگر جدید سریال Justified: City Primeval

مارشال ریلان گیونز در فصل جدید سریال Justified هشت سال است که کنتاکی را به مقصد میامی ترک کرده و اکنون در این شهر به‌عنوان مارشال در حال فعالیت است و همچنین پدر یک دختر ۱۴ ساله نیز شده است. در ادامه یک اتفاق تصادفی در یک بزرگراه متروکه در فلوریدا باعث می‌شود تا گیونز به دیترویت فرستاده شود و در آن‌جا او با کلمنت منسل ملقب به Oklahoma Wildman ملاقات کند.

منسل یک مجرم خطرناک است که بارها از دست بهترین نیروهای پلیس شهر دیترویت فرار کرده است و حالا گیونز در تلاش است تا دوباره این اتفاق رخ ندهد. مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Justified: City Primeval از این هفته در شیکاگو آغاز خواهد شد. سریال Justified پیش از این در ۶ فصل و ۷۸ قسمت تولید و در بین سال‌های ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۵ از شبکه FX پخش شدند. این سریال با تحسین منتقدان مواجه شده و توانست جوایز بسیاری از جمله ۲ جایزه امی را نیز دریافت کند.

اسپین‌آف این سریال براساس رمان City Primeval: High Noon in Detroit اثر المور لئونارد در دست ساخت است. دیو اندرون و مایکل دینر به‌عنوان شورانر و تهیه‌کننده اجرایی در سریال Justified: City Primeval حضور دارند و دینر به‌عنوان کارگردان نیز در این سریال نقش خواهد داشت.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده