نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

ماموریت باز لایتیتر برای بازگشت به خانه در تریلر جدید انیمیشن Lightyear پیکسار و دیزنی

دیزنی و پیکسار تریلر جدیدی از انیمیشن Lightyear به صداپیشگی کریس ایوانز را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد مأموریت باز لایتیر هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن Lightyear منتشر شده است. پیکسار و دیزنی امروز این تریلر را با نام Special Look منتشر کرده‌اند که بیشتر تصاویر آن را در تریلرهای قبلی انیمیشن لایتیر دیده بودیم، اما این تریلر حاوی تصاویر بیشتری از اتفاقات این انیمیشن مورد انتظار تابستان امسال است که دید بهتری از گذشته نسخه واقعی باز لایتیر و ماموریتش را ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

مدتی پیش دیزنی ۳۰ دقیقه ابتدایی انیمیشن Lightyear را در سینماکان پخش کرد که منتقدان و تماشاگران به تمجید و تحسین آن پرداخته و گفته‌اند که بی‌صبرانه منتظر تماشا نسخه کامل این انیمیشن هستند. علاوه‌بر تریلر، پیکسار و دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Lightyear را نیز منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

پوستر رسمی جدید انیمیشن Lightyear دیزنی و پیکسار

انیمیشن Lightyear قرار است منشا داستانی باز لایتیر افسانه‌ای را دنبال کند که این تکاور فضایی به‌همراه فرمانده و خدمه‌اش در یک سیاره دیگر که ۴.۲ میلیون سال نوری با زمین فاصله دارد، حضور دارند. زمانی‌که لایتیر تلاش می‌کند تا راهی برای بازگشت به خانه ازطریق فضا و زمان پیدا کند، به او گروهی از افراد جاه‌طلب و یک گربه رباتی جذاب می‌پیوندند. حالا با ورود زورگ و ارتشی از ربات‌های بی‌رحم فضایی، همه‌چیز پیچیده‌تر می‌شود و لایتیر و گروهش باید با او مقابله کنند.

آنگوس مک لین، کارگردان انیمیشن‌های کوتاهی چون انیمیشن BURN-E، انیمیشن Toy Story Toons: Small Fry و Toy Story of Terror! به‌همراه دستیار کارگردان انیمیشن Finding Dory، وظیفه کارگردانی انیمیشن Lightyear را بر عهده دارد. همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن لایتیر بر عهده پیت داکتر، کارگردان برنده ۳ جایزه اسکار که کارگردانی انیمیشن‌هایی چون انیمیشن Monsters Inc، انیمیشن Up، انیمیشن Inside Out و انیمیشن Soul را بر عهده داشته، بوده است.

انیمیشن Lightyear برای اکران در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. کریس ایوانز در نقش باز لایتیر، کیکه پالمر، تایکا وایتیتی، پیتر سون (در نقش ساکس گربه رباتی)، جیمز برولین (پدر جاش برولین)، دیل سولز، اوزو ادوبا، مری مک‌دونالد لوئیس، افرن رامیرز و ایسایا ویتلک جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Lightyear حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده