نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸

انتشار اولین تصاویر The Gray Man | اعلام تاریخ پخش گران‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس

نتفلیکس با انتشار چند تصویر سرانجام تاریخ پخش فیلم The Gray Man با بازی کریس ایوانز و رایان گاسلینگ را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش فیلم The Gray Man تایید و اعلام شده است. نتفلیکس اعلام کرد که این فیلم اکشن که پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ این سرویس استریم است، در تاریخ ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر) از این شبکه پخش خواهد شد. همچنین فیلم مرد خاکستری یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) به‌صورت محدود در سالن‌های سینما روی پرده خواهد رفت. 

فیلم The Gray Man با بودجه‌ای بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تولید شده است که از آن به فیلمی اکشن جاسوسی در سبک و سیاق مجموعه 007 یاد می‌شود. علاوه‌براین، نتفلیکس اولین تصاویر رسمی فیلم The Gray Man را نیز منتشر کرده است که در این تصاویر شاهد حضور رایان گاسلینگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس و رگه-جین پیج هستیم و همچنین تصاویری از پشت صحنه این فیلم اکشن قابل مشاهده است. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

رایان گاسلینگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جسیکا هنویک، واگنر مورا، بیلی باب تورنتون، رگه-جین پیج، الفری وودارد، دنوش و جولیا باترز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Gray Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم اکشن براساس رمانی ۱۱ جلدی به همین نام اثر مارک گرینی ساخته می‌شود که داستان کورت جنتری، مامور عملیاتی سابق سازمان CIA را دنبال می‌کند که به مرد خاکستری شهرت یافته است. گاسلینگ نقش جنتری را در فیلم بر عهده دارد که توسط لوید هانسن با بازی ایوانز، تحت تعقیب است.

جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو که بیشتر برای کارگردانی دو قسمت از فیلم کاپیتان آمریکا و دو قسمت از فیلم Avengers شناخته می‌شوند، وظیفه کارگردانی فیلم The Gray Man را بر عهده داشته‌اند. علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن بر عهده جو روسو بوده است که کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی که پیش از این در فیلم Avengers: Endgame و فیلم Avengers: Infinity War با برادران روسو همکاری کرده بودند، به بازنویسی فیلمنامه کمک کرده‌اند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده