نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

مبارزه باز لایتیر با ربات‌های فضایی‌ در تریلر جدید انیمیشن Lightyear پیکسار و دیزنی

دیزنی و پیکسار دومین تریلر رسمی انیمیشن Lightyear را منتشر کرده‌اند که در آن دید بهتری از داستان و اتفاقات این انیمیشن به اشتراک می‌گذارد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن Lightyear منتشر شده است. پیکسار و والت دیزنی امروز دومین تریلر رسمی این انیمیشن مورد انتظار را منتشر کردند که در طول تریلر شاهد اطلاعات بیشتری از ماجراجویی باز لایتیر واقعی هستیم. در طول تریلر جدید انیمیشن Lightyear متوجه می‌شویم که لایتیر پس از یک جهش در فضا در زمان سفر می‌کند و حالا چندین سال پس جهشش به سیاره مکان اتفاقات باز می‌گردد و حالا همه‌چیز تغییر کرده و سیاره مورد حمله فضایی‌ها قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، پیکسار و دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Lightyear را نیز منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

باز لایتیر در پوستر جدید انیمیشن Lightyear پیکسار و دیزنی

بنر جدید انیمیشن Lightyear دیزنی و پیکسار

انیمیشن Lightyear قرار است منشا داستانی باز لایتیر افسانه‌ای را دنبال کند که این تکاور فضایی به‌همراه فرمانده و خدمه‌اش در یک سیاره دیگر که ۴.۲ میلیون سال نوری با زمین فاصله دارد، حضور دارند. زمانی‌که لایتیر تلاش می‌کند تا راهی برای بازگشت به خانه ازطریق فضا و زمان پیدا کند، به او گروهی از افراد جاه‌طلب و یک گربه رباتی جذاب می‌پیوندند. حالا با ورود زورگ و ارتشی از ربات‌های بی‌رحم فضایی، همه‌چیز پیچیده‌تر می‌شود و لایتیر و گروهش باید با او مقابله کنند.

آنگوس مک لین، کارگردان انیمیشن‌های کوتاهی چون انیمیشن BURN-E، انیمیشن Toy Story Toons: Small Fry و Toy Story of Terror! به‌همراه دستیار کارگردان انیمیشن Finding Dory، وظیفه کارگردانی انیمیشن Lightyear را بر عهده دارد. همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن لایتیر بر عهده پیت داکتر، کارگردان برنده ۳ جایزه اسکار که کارگردانی انیمیشن‌هایی چون انیمیشن Monsters Inc، انیمیشن Up، انیمیشن Inside Out و انیمیشن Soul را بر عهده داشته، بوده است.

انیمیشن Lightyear برای اکران در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. کریس ایوانز در نقش باز لایتیر، کیکه پالمر، تایکا وایتیتی، پیتر سون (در نقش ساکس گربه رباتی)، جیمز برولین (پدر جاش برولین)، دیل سولز، اوزو ادوبا، مری مک‌دونالد لوئیس، افرن رامیرز و ایسایا ویتلک جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Lightyear حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده