نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

نمایش یک دایناسور جدید در تصویر تازه فیلم Jurassic World 3

مجله امپایر شماره جدید خود را به فیلم Jurassic World: Dominion اختصاص داده و تصویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم Jurassic World: Dominion منتشر شده است. مجله امپایر شماره جدید خود را به فیلم Jurassic World 3 اختصاص داده و به همین منظور سه تصویر روی جلد با محوریت بازگشت شخصیت‌های پارک ژوراسیک تا شخصیت‌های دنیای ژوراسیک منتشر کرده است. همچنین امپایر تصویر جدیدی از فیلم Jurassic World: Dominion را نیز منتشر کرده است که در این تصویر شاهد حضور یک دایناسور جیگانوتوسور (Giganotosaurus) هستیم. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

کالین ترورو، کارگردان فیلم Jurassic World: Dominion در مصاحبه با امپایر، دایناسور جیگانوتوسور را به نسخه دایناسور جوکر در دنیای ژوراسیک توصیف کرده است. در تصویر منتشر شده نیز این دایناسور به‌دنبال شکار انسان‌ها است و به‌نظر می‌رسد این دایناسور قرار است به دردسر بزرگی برای آن‌ها تبدیل شود. همچنین مدتی پیش مدت زمان قسمت سوم فیلم Jurassic World مشخص شد که فیلم Jurassic World 3 قرار است ۱۴۶ دقیقه یا به عبارتی ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه باشد که این مدت زمان، شامل مدت تیتراژ پایانی فیلم نیز خواهد شد.

بدین ترتیب فیلم Jurassic World: Dominion به طولانی‌ترین فیلم مجموعه دنیای ژوراسیک و حتی پارک ژوراسیک تبدیل شده است. کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، ایزابلا سرمون، سم نیل، لورا درن، جف گلدبلوم، بی‌دی وانگ، دنیلا پیندا، جاستیس اسمیت، جیک جانسون، عمر سی، دیکن لاکمن، اسکات هیز، دیواندا وایز، کمپبل اسکات و مامودو اتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jurassic World 3 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

فیلم Jurassic World: Dominion برای اکران در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. مانند قسمت اول، کالین ترورو وظیفه کارگردانی قسمت سوم فیلم Jurassic World را بر عهده داشته است. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World: Dominion نیز بر عهده کالین ترورو و امیلی کارمایکل بوده است.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده