نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

حضور کارگردان انیمیشن مرد عنکبوتی در سریال جدید جنگ ستارگان

پیتر رمزی، کارگردان برنده یک جایزه اسکار برای انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse قرار است حداقل یک قسمت از سریال Ahsoka را کارگردانی کند.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از کارگردان‌های سریال Ahsoka مشخص شده است. هالیوودریپورتر گزارش داد که پیتر رمزی، کارگردان برنده یک جایزه اسکار برای انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse به‌عنوان کارگردان به تیم تولید سریال جدید دنیای جنگ ستارگان اضافه شده است. هالیوودریپورتر می‌گوید که رمزی حداقل یک قسمت از سریال آسوکا را کارگردانی خواهد کرد.

سریال Ahsoka براساس دنیای سریال The Mandalorian در دست ساخت است که تمرکز آن روی آسوکا تانو پس از حوادث فصل دوم سریال مندلورین و سریال The Book of Boba Fett خواهد بود. مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Ahsoka قرار است از اواخر ماه آوریل (اردیبهشت) در استودیوی فیلم‌برداری در کالیفرنیا آغاز شود که به‌تازگی مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل سوم سریال The Mandalorian در این مکان رسما به پایان رسیده است.

پیتر رمزی با بک گراند انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر یا دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد، ری استیونسون و ایوانا ساخنو، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان حضور خواهد داشت.

انتظار می‌رود سریال Ahsoka در سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش شود. همچنین فصل سوم سریال The Mandalorian احتمالا در اواخر سال ۲۰۲۲ از این شبکه پخش خواهد شد. سریال Obi-Wan Kenobi، سریال بعدی دنیای جنگ ستارگان است که پخش سریال اوبی وان کنوبی با نمایش همزمان دو قسمت اول از تاریخ ۲۷ می (۶ خرداد) آغاز خواهد شد. سریال Andor دیگر سریال دنیای جنگ ستارگان در سال ۲۰۲۲ است که فعلا تاریخ پخش مشخصی ندارد.

همچنین طرفداران جنگ ستارگان می‌توانند منتظر پخش سریال Star Wars: The Bad Batch در سال ۲۰۲۲ از شبکه دیزنی پلاس باشند. علاوه‌بر انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse، پیتر رمزی سابقه کارگردانی انیمیشن Rise of the Guardians، انیمیشن سریالی We the People و اخیرا انیمیشن Lost Ollie را بر عهده داشته است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده