نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

مشخص شدن کارگردان فیلم Deadpool 3 با بازی رایان رینولدز

شان لوی، کارگردان فیلم Free Guys و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم Deadpool 3 با بازی رایان رینولدز را بر عهده گرفته است.

فیلم Deadpool 3 سرانجام رسما توسط مارول استودیو در دست ساخت است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کارگردان قسمت سوم فیلم Deadpool مشخص شده است. شان لوی در حال انجام مذاکرات نهایی با مارول استودیو برای کارگردانی فیلم ددپول 3 است. لوی پیش از این با رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول در فیلم Free Guys و فیلم The Adam Project همکاری کرده بود و به همین منظور رینولدز با انتشار یک تصویر به این خبر واکنش نشان داد و آن را سه‌گانه کارهای خود با لوی معرفی کرد که در این تصویر آدام، آقای گای و ددپول دیده می‌شوند:

سه‌گانه رایان رینولدز و شان لوی با فیلم Free Guy، فیلم The Adam Project و فیلم Deadpool 3

فیلم Deadpool به کارگردانی تیم میلر در سال ۲۰۱۶ روی پرده‌های سینما رفت و بیش از ۷۸۳ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد. در ادامه فیلم Deadpool 2 در سال ۲۰۱۸ اکران شد که اینبار دیوید لیچ وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشت و این فیلم توانست بیش از ۷۸۵ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. حالا در قسمت سوم شاهد حضور کارگردان دیگری خواهیم بود که به‌نظر می‌رسد همکاری موفق رینولدز و لوی در فیلم Free Guys و فیلم The Adam Project باعث این موضوع شده است.

شان لوی نشسته در حال صحبت کردن

مارول سال گذشته وندی مولینیو و لیزی مولینیو-لوگلین ملقب به خواهران مولینیو را که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob's Burgers شناخته می‌شوند، برای نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Deadpool استخدام کرد و مدتی بعد کوین فایگی، رئیس مارول استودیو به‌صورت رسمی تایید کرد که اتفاقات فیلم Deadpool 3 در داخل دنیای سینمایی مارول جریان دارد و همچنین درجه سنی فیلم بزرگسال (R) خواهد بود.

علاوه‌بر فیلم Free Guys و فیلم The Adam Project، شان لوی وظیفه کارگردانی آثار دیگری چون سه‌گانه فیلم Night at the Museum، فیلم The Pink Panther، فیلم Real Steel، هشت قسمت از سریال Stranger Things، فیلم Date Night، فیلم This Is Where I Leave You و فیلم The Internship را نیز بر عهده داشته است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله خلاصه داستان، زمان شروع فیلم‌برداری یا تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 در دسترس نیست.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده