نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

نمایش تام هنکس در نقش پدر ژپتو در اولین تصویر رسمی فیلم پینوکیو

والت دیزنی اولین تصویر رسمی فیلم Pinocchio را منتشر کرد که در آن شاهد نمایش تام هنکس در نقش پدر ژپتو هستیم.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی فیلم Pinocchio منتشر شده است. دیزنی روز گذشته در جلسه با سرمایه‌گذارانش اولین تصویر رسمی این فیلم لایو اکشن را منتشر کرد که در این تصویر برای اولین‌بار شاهد حضور تام هنکس در نقش پدر ژپتو هستیم. در این تصویر او پینوکیو را خلق کرده و در حال تماشا عروسک چوبی است که آن را خلق کرده است. در ادامه می‌توانید اولین تصویر رسمی فیلم Pinocchio را مشاهده کنید:

تام هنکس در نقش پدر ژپتو در حال تماشا پینوکیو در فیلم Pinocchio

تام هنکس در نقش پدر ژپتو، بنجامین ایوان اینزورث در نقش پینوکیو، جوزف گوردون لویت در نقش جیمینی کریکت، سینتیا اریوو در نقش پری آبی، لوک ایوانز در نقش کوچمن شرور، کیگان-مایکل کی در نقش جانِ راستگو و لورین براکو در نقش سوفیا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pinocchio حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. رابرت زمکیس با سابقه‌ی کارگردانی فیلم Back to the Future و فیلم Forrest Gump، وظیفه کارگردانی فیلم پینوکیو را بر عهده داشته است.

علاوه‌بر کارگردانی، زمکیس به‌همراه کریس ویتز و سایمن فارنابی در نوشتن فیلمنامه فیلم Pinocchio نیز نقش داشته است. فیلم Pinocchio داستان آشنا خلق یک پسر چوبی توسط یک مرد تنها به‌نام ژپتو را دنبال می‌کند که به یک پسر بچه چوبی تبدیل می‌شود که حالا پینوکیو در تلاش است تا به یک انسان و پسر بچه واقعی تبدیل شود. فیلم پینوکیو درواقع بازسازی لایو اکشن انیمیشن Pinocchio است که خود انیمیشن اقتباسی از داستان ماجراهای پینوکیو اثر کارلو کلودی بود.

فیلم Pinocchio قرار است در پاییز ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس پخش شود. علاوه‌بر فیلم لایو اکشن پینوکیو، انیمیشن Pinocchio به کارگردانی گیرمو دل تورو برای پخش از شبکه نتفلیکس نیز در دست ساخت است که انیمیشن پینوکیو درواقع یک انیمیشن استاپ موشن خواهد بود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده