نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

پیوستن بازیگران بیشتر به فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان

جیسون کلارک، جیمز دارسی و مایکل آنگارانو از جمله بازیگران جدیدی هستند که به فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان اضافه شده‌اند.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، چند بازیگر جدید به جمع بازیگران فیلم Oppenheimer اضافه شده‌اند. در ابتدا ددلاین از پیوستن جیسون کلارک، بازیگر آثاری چون فیلم Dawn of the Planet of the Apes، فیلم Terminator Genisys، فیلم First Man و فیلم Pet Sematary به جمع بازیگران فیلم اوپنهایمر خبر داد که اطلاعاتی از نقش او در این فیلم در دسترس نیست. کلارک اخیرا نقش جری وست را در سریال Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty بازی کرده است.

جیسون کلارک

علاوه‌بر کلارک، جیمز دارسی با سابقه بازی در سریال Agent Carter و مایکل آنگارانو با سابقه بازی در سریال This Is Us، دو بازیگر دیگری هستند که به جمع بازیگران فیلم Oppenheimer اضافه شده‌اند. دارسی پیش از این سابقه همکاری با کریستوفر نولان در فیلم Dunkirk را داشته است. اطلاعاتی از نقش دارسی در دسترس نیست، اما آنگارانو قرار است نقش رابرت سربر را در فیلم اوپنهایمر بازی کند که یکی از دانشمندان پروژه منهتن است.

جیمز دارسی و مایکل آنگارانو

کریستوفر نولان، کارگردان آثاری چون فیلم Inception، فیلم Following، فیلم Insomnia، فیلم The Prestige، فیلم Memento، سه‌گانه فیلم The Dark Knight، فیلم Interstellar، فیلم Dunkirk و فیلم Tenet، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Oppenheimer را بر عهده دارد. کیلین مورفی بازیگر اصلی فیلم جدید کریستوفر نولان خواهد بود که گفته می‌شود فیلم Oppenheimer اثری در رابطه با جنگ جهانی دوم و پروژه‌ی منهتن است که با تمرکز روی جی. رابرت اوپنهایمر، پدر بمب اتمی ساخته می‌شود.

علاوه‌بر مورفی، کلارک، دارسی و آنگارانو، امیلی بلانت، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، فلورنس پیو، رامی ملک، بنی سفدی، جاش هارتنت، دین دی‌هان، جک کواید، آلدن ارینرایک، دیوید دستمالچیان، دیوید کرامهولتز، کنت برانا، دیلن آرنولد، متیو موداین، کریستوفر دنهام و اسکات گریمز، دیگر بازیگرانی هستند که قرار است در فیلم Oppenheimer به ایفای نقش بپردازند و فیلم جدید نولان از هم‌اکنون یکی از پر ستاره‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر هالیوود است.

فیلم Oppenheimer قرار است در تاریخ ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ۱۴۰۲) اکران شود. مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم اوپنهایمر مدتی می‌شود که رسما آغاز شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده