نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

تمدید سریال Stranger Things برای فصل پنجم و پایانی؛ اعلام تاریخ پخش فصل چهارم

شبکه نتفلیکس سرانجام با انتشار چند پوستر تاریخ پخش فصل چهارم سریال Stranger Things را اعلام کرد. همچنین این سریال قرار است در فصل پنجم به پایان برسد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اخبار بسیار هیجان‌انگیزی برای طرفداران سریال Stranger Things منتشر شده است. نتفلیکس امروز ۵ پوستر جدید از فصل جدید سریال اتفاقات ناآشنا را منتشر کرد که در پایان مشخص شد فصل چهارم سریال Stranger Things قرار است در دو پارت پخش شود. بخش اول فصل چهارم این سریال در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) و بخش دوم در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ (۱۰ تیر ۱۴۰۱) از نتفلیکس پخش خواهند شد.

همچنین پوسترهای رسمی فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شده است که در آن شاهد نمایش اتفاقات فصل جدید سریال در مناطق مختلف مثل روسیه، هاوکینز، آزمایشگاه مرموز هاوکینز و کالیفرنیا هستیم و همچنین شعار هر پایانی، آغازی دارد قابل مشاهده است. در ادامه می‌توانید ۵ پوستر فصل چهارم سریال Stranger Things را مشاهده کنید:

پوستر رسمی فصل چهارم سریال Stranger Things

همچنین برادران دافر با انتشار یک نامه اعلام کردند که سریال Stranger Things رسما توسط نتفلیکس برای فصل پنجم تمدید شده است که این فصل قرار است فصل پایانی این سریال محبوب باشد. آن‌ها همچنین از طرفداران بابت حمایتی که از عوامل تولید طی این دو سال انجام داده‌اند، تشکر و قدردانی کرد. البته برادران دافر اشاره کردند که هنوز داستان‌های زیادی برای گفتن در دنیای سریال Stranger Things وجود دارد و شاید پس از پایان سریال اصلی شاهد ساخت اسپین‌آف یا حتی پیش درآمدی براساس این سریال محبوب باشیم.

میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کلب مک‌لاگلین، نوآ اشنپ، وینونا رایدر، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، برت گلمن، رابرت انگلاند، جیمی کمپبل بور، ادورادو فرانکو، جوزف کوئین، ایمیبث مک‌نالتی، مایلز ترویت، رجینا تینگ چن و گریس ون دین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال Stranger Things حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند سه فصل گذشته وظیفه ساخت فصل چهارم سریال Stranger Things نیز بر عهده برادران دافر بوده است.


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده