نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

نقش آفرینی رابرت پتینسون در فیلم علمی تخیلی جدید بونگ جون هو

بونگ جون هو، کارگردان برنده جایزه اسکار در حال همکاری با برادران وارنر برای ساخت یک فیلم علمی تخیلی است و رابرت پتینسون قرار است در این فیلم بازی کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم بعدی بونگ جون هو، کارگردان برنده جایزه اسکار فیلم انگل مشخص شده است. بونگ جون هو وظیفه کارگردانی یک فیلم علمی تخیلی و بدون نام را بر عهده گرفته است و برادران وارنر وظیفه پخش این فیلم را بر عهده خواهد داشت. هالیوودریپورتر تایید می‌کند که رابرت پتینسون، بازیگر جدید نقش بتمن در حال مذاکره برای حضور در فیلم جدید بونگ جون هو است. این فیلم علمی تخیلی براساس رمان Mickey7 اثر ادوارد اشتون ساخته می‌شود.

بونگ جون هو در حال بالا انداختن یک هلو

علاوه‌بر کارگردانی، بونگ به‌عنوان تهیه‌کننده نیز در این فیلم حضور دارد. این‌درحالی است که بونگ جون هو هم‌اکنون در حال همکاری با وارنرمدیا برای ساخت سریال Parasite است که سریال انگل برای شبکه HBO تولید و پخش خواهد شد. همچنین پتینسون در همکاری با برادران وارنر اخیرا در فیلم The Batman به ایفای نقش پرداخته است. رمان Mickey7 به اثری مشابه رمان The Martian اثر اندی ویر و Dark Matter اثر بلیک چرچ توصیف شده است.

تمرکز این فیلم علمی تخیلی روی مردی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده می‌شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و رمان Mickey7 نیز ماه آینده منتشر خواهد شد. بونگ جون هو که برای فیلم Parasite موفق شد ۳ جایزه اسکار دریافت کند، طی این سال‌ها آثار دیگری چون فیلم Barking Dogs Never Bite، فیلم Memories of Murder، فیلم The Host، فیلم Mother، فیلم Snowpiercer و فیلم Okja را نیز کارگردانی کرده است.

رابرت پتینسون در نقش بروس وین در مراسم خاکسپاری در فیلم The Batman / بتمن

بونگ جون هو پیش از این گفته بود که در حال کار روی فیلمنامه دو فیلم لایو اکشن و یک انیمیشن است. اولین پروژه یک فیلم کره‌ای جدید است که اتفاقات آن در شهر سئول در کشور کره جنوبی جریان دارد و قرار است دارای المان‌های ترسناک و همچنین اکشن باشد. پروژه دوم یک فیلم لایو اکشن و انگلیسی‌زبان است که براساس اتفاقی واقعی و رخ‌داده در سال ۲۰۱۶ اتفاق خواهد داد که اتفاقات آن نیمی در آمریکا و بخشی دیگر در بریتانیا جریان خواهد داشت.

همچنین پروژه سوم قرار است یک اثر کاملا CGI باشد و اتفاقات این انیمیشن قرار است در اعماق دریا رخ دهد و در این انیمیشن ماجراجویی قرار است شاهد حضور موجودات دریایی و انسان‌ها باشیم. گفته می‌شود که این انیمیشن قرار است داستان یک ماهی بی‌مهره در اعماق دریا را دنبال کند که اعتقاد دارد از عارضه فتق دیسک بین‌مهره‌ای رنج می‌برد.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده