نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

اولین تیزر بازسازی کره‌ای سریال Money Heist؛ اعلام نام و فهرست بازیگران

نتفلیکس اولین تیزر بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را منتشر کرد که در آن از نام رسمی سریال و بازیگران آن پرده برداشته می‌شود.

ماه گذشته بود که نتفلیکس ساخت بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را تایید کرد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر این سریال منتشر شده است. نتفلیکس اعلام کرد که بازسازی کره‌ای سریال خانه کاغذی قرار است Money Heist: Korea – Joint Economic Area نام داشته باشد و در اولین تیزر منتشر شده از سریال، شاهد معرفی بازیگران سریال جدید سرقت پول هستیم. در ادامه می‌توانید این تیزر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، پارک هه-سو، بازیگر سریال بازی مرکب قرار است نقش برلین را در سریال Money Heist: Korea – Joint Economic Area بازی کند. علاوه‌بر هه-سو، یو جی-ته در نقش پروفسور، جون جونگ-سو در نقش توکیو، لی وون-جونگ در نقش مسکو، کیم جی-هون در نقش دنور، جانگ یون-جو در نقش نایروبی، لی هیون-وو در نقش ریو، لی کیو-هو در نقش اسلو، یونجین کیم، کیم سونگ-اوه، پارک میونگ-هون و لی جو-بین، دیگر بازیگرانی هستند که قرار است در بازسازی کره‌ای سریال Money Heist حضور داشته باشند.

الکس پینا، سازنده سریال اصلی به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در نسخه کره‌ای سریال سرقت پول باز خواهد گشت. هونگ سان کیم، کارگردان آثاری چون سریال Voice، سریال Son: The Guest، سریال L.U.C.A.: The Beginning، سریال Black و فیلم The Age of Blood، وظیفه کارگردانی بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را بر عهده دارد. ریو یونگ-جائه و تیمش که پیش از این در همکاری با نتفلیکس فیلمنامه سریال Psychopath Diary و سریال My Holo Love را نوشته بودند، وظیفه نوشتن فیلمنامه نسخه کره‌ای خانه کاغذی را بر عهده دارند.

در حال حاضر پخش سریال Money Heist رسما به پایان رسیده است، اما نتفلیکس در نظر دارد تا علاوه‌بر بازسازی کره‌ای، یک اسپین‌آف براساس سریال خانه کاغذی تولید کند که تمرکز آن روی شخصیت برلین خواهد بود.


منبع BleedingCool
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده