نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

اولین تریلر سریال Moon Knight با بازی اسکار آیزاک ؛ اعلام تاریخ شروع پخش

Marvel Studios سرانجام اولین تریلر رسمی Moon Knight را پخش کرد. در پایان تریلر تاریخ شروع پخش این سریال جدید دنیای سینمایی مارول مشخص شده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر سریال Moon Knight منتشر شده است. اولین تریلر سریال مون نایت که طبق وعده مارول استودیو بامداد امروز پخش شد، بیشتر روی مارک اسپکتور تمرکز دارد که دچار اختلال هویتی است و در طول تریلر توسط کونشو انتخاب می‌شود. همین موضوع باعث تشدید بیماری روانی و اضطراب او شده است. در ادامه شاهد تبدیل شدن وی به شوالیه ماه هستیم. ایتن هاک نیز در طول تریلر حضور دارد که فعلا هویت شخصیت اجراشده توسط این بازیگر مشخص نیست. در ادامه می‌توانید تریلر سریال Moon Knight را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

همچنین در پایان این تریلر مشخص شد که پخش هفتگی سریال Moon Knight از روز چهارشنبه، ۳۰ مارس ۲۰۲۲ (۱۰ فروردین ۱۴۰۱) از دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. سریال مون نایت یک تفاوت بزرگ با سریال‌های قبلی مارول دارد. تمرکز اولین سریال‌های مارول روی شخصیت‌هایی بود که پیش از این در آثار گذشته مارول معرفی شده بودند، اما شوالیه ماه برای‌ اولین‌بار قرار است در MCU معرفی شود و داستان منشا این شخصیت را در آن مشاهده خواهیم کرد. همچنین اولین پوستر سریال Moon Knight نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

اولین پوستر سریال Moon Knight

اسکار آیزاک، ایتن هاک و می کالاماوی از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در سریال Moon Knight تایید و اعلام شده است. محمد دیاب، جاستین بنسن و ارون مورهد، وظیفه کارگردانی سریال Moon Knight را بر عهده خواهند داشت که علاوه‌بر کارگردانی، دیاب در نقش شورانر نیز در سریال مون نایت حضور دارد. همچنین جرمی اسلیتر، نویسنده سریال The Umbrella Academy، وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Moon Knight را بر عهده دارد که او در نقش سرپرست تیم نویسندگان نیز در این سریال نقش خواهد داشت.

شخصیت مون نایت توسط داگ موئنچ و دان پرلین خلق و برای اولین‌بار در سال ۱۹۷۵ و در شماره ۳۲ کمیک Werewolf by Night معرفی شد. از این شخصیت به اشتباه به‌عنوان بتمن دنیای کمیک مارول یاد می‌شود، اما این شباهت تنها ظاهری است. سریال Moon Knight در ۶ قسمت ۴۰ تا ۵۰ دقیقه‌ای تولید شده است. همچنین در طول سال ۲۰۲۲ انتظار می‌رود سریال She-Hulk، سریال Ms. Marvel و فصل دوم انیمیشن What If از شبکه دیزنی پلاس پخش شوند.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده