نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۵

ملاقات جان سینا با اعضای تیم جدیدش در ویدیو سریال Peacemaker

ویدیوی جدیدی از سریال Peacemaker منتشر شده است که در این ویدیو پیسمیکر با بازی جان سینا با اعضای تیم جدیدش ملاقات می‌کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو جدیدی از سریال Peacemaker منتشر شده است. در این ویدیو شاهد ملاقات و آشنایی شخصیت پیسمیکر با بازی جان سینا با اعضای تیم جدیدش هستیم که ظاهرا برخی از قوانین این گروه خیلی تفاوتی با دوره حضورش در تیم جوخه انتحاری ندارد. پیسمیکر وظیفه دارد تا در ماموریتی مرموز حضور داشته باشد و باید آدم‌های شروری را نیز بکشد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تمرکز سریال Peacemaker قرار است روی نیروهای ویژه‌ای باشد که با چیزی فاجعه‌بار که زمین را تهدید می‌کند، مواجه خواهند شد. این سریال اکشن براساس فیلم The Suicide Squad تولید شده و حوادث آن قرار است پس از حوادث این فیلم جریان داشته باشد. درواقع در صحنه پس از پایان فیلم شاهد حضور این تیم ویژه هستیم که حالا قرار است از پیسمیکر برای اهداف و خطرات جدیدی استفاده کنند. سریال Peacemaker درواقع اسپین‌آف فیلم The Suicide Squad است و حوادث آن پس از اتفاقات این فیلم جریان دارد.

جان سینا، استیو ایجی، دانیل بروکس، رابرت پاتریک، جنیفر هالند، فردی استروما، چاکوودی ایووجی، لاکلین مونرو، کریستوفر هیردال و انی چانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Peacemaker حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیمز گان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. گان در مجموع ۵ قسمت از سریال Peacemaker را کارگردانی کرده و وظیفه کارگردانی سه قسمت دیگر بر عهده جودی هیل، روزمری رودریگز و برد اندرسون بوده است.

پخش سریال Peacemaker قرار است از تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) از شبکه HBO Max آغاز شود که مابقی قسمت‌ها به‌صورت هفتگی در روز پنج‌شنبه هر هفته پخش خواهند شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده