نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۷

مشخص شدن تاریخ اکران بازسازی غربی فیلم Train to Busan

برادران وارنر و نیو لاین سینما سرانجام تاریخ اکران بازسازی غربی و آمریکایی فیلم Train to Busan را تایید و اعلام کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران بازسازی غربی و آمریکایی فیلم Train to Busan مشخص و اعلام شده است. این فیلم قرار است The Last Train to New York نام داشته باشد و طبق اعلام برادران وارنر و نیو لاین سینما، این فیلم ترسناک برای اکران در تاریخ ۲۱ آوریل ۲۰۲۳ (۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. تیمو تیاجنتو، کارگردان آثاری چون فیلم The Night Comes for Us، فیلم May the Devil Take You و فیلم V/H/S/94 وظیفه کارگردانی فیلم The Last Train to New York را بر عهده دارد.

جیمز وان، مایکل کلیر، نیکولاس اتلان، تری کالاین و گری دابرمن، به‌عنوان تهیه‌کننده در بازسازی آمریکایی فیلم Train to Busan حضور دارند و گری دابرمن وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Last Train to New York را نیز بر عهده خواهد داشت. استودیو Atomic Monster که به جیمز وان تعلق دارد، وظیفه تولید فیلم جدید قطار بوسان را بر عهده دارد. در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات فیلم The Last Train to New York در دسترس نیست.

اتفاقات فیلم Train to Busan با شروع همه‌گیری ویروس مرگباری در کره جنوبی آغاز می‌شود که در آن مردم تبدیل به زامبی می‌شوند و تمرکز آن روی گروهی از مسافران مسیر بوسان تا سئول است که برای بقا تلاش می‌کنند. قابل انتظار است که فیلم آخرین قطار به نیویورک نیز داستانی تقریبا مشابه را داشته باشد و روایت کند. تاکنون حضور هیچ بازیگری در فیلم The Last Train to New York اعلام نشده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده