نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

بازگشت کالین فارل برای بازی در نقش پنگوئن در سریال جدید دنیای بتمن

سریالی اسپین‌آف براساس فیلم The Batman و با محوریت پنگوئن برای شبکه HBO Max در دست ساخت است و حالا کالین فارل برای بازگشت در این سریال قرارداد امضا کرده است.

شهریور امسال خبری منتشر شد مبنی‌بر اینکه شبکه HBO Max در حال ساخت سریالی اسپین‌آف براساس فیلم The Batman است که تمرکز این سریال قرار است روی شخصیت پنگوئن باشد. بااین‌حال، در آن زمان گفته شد که کالین فارل، بازیگر نقش پنگوئن قراردادی برای حضور در این سریال ندارد. حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، فارل قرار است برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش ازوالد کابلپات در سریال Penguin بازگردد.

طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، کالین فارل که نقش پنگوئن را در فیلم The Batman بر عهده دارد، قراردادی با برادران وارنر برای بازی و حضور به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال Penguin امضا کرده است. همچنین لورن لی‌فرانک، شورانر سریال Impulse و نویسنده سریال Agents of SHIELD وظیفه نوشتن فیلمنامه و ساخت سریال پنگوئن را بر عهده دارد. تمرکز سریال Penguin قرار است روی ظهور ازوالد کابلپات در دنیای زیرزمینی و جرم و جنایت شهر گاتهام باشد.

سریال پنگوئن درواقع قرار است دومین سریالی باشد که براساس فیلم The Batman در دست ساخت است و پیش از این در تابستان گذشته ساخت سریالی با محوریت پلیس شهر گاتهام برای شبکه HBO Max تایید شده بود. از دیگر سریال‌های در دست ساخت دی سی برای شبکه HBO Max می‌توان به سریال Green Lantern، سریال Peacemaker، سریال Justice League Dark و سریال DMZ اشاره کرد. همچنین سریال Titans و سریال Doom Patrol از جمله سریال‌های در حال پخش DC از این شبکه هستند.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، پل دینو، اندی سرکیس، کالین فارل، پیتر سارسگارد، جان تورتورو، بری کیوگن و جیمی لاوسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم بتمن بر عهده مت ریوز بوده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده