// یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

مایلز و گوئن در تریلر قسمت اول انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

تیم انیمیشن‌سازی سونی پیکچرز بالاخره اولین نمایش رسمی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) را تقدیم مخاطب‌ها کرد.

سونی پیکچرز همزمان روی قسمت اول و قسمت دوم انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse کار می‌کند

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse، محصول سال ۲۰۱۸ میلادی واقعا یک دستاورد برای اقتباسی سینمایی از روی کامیک‌ها بود و دنباله‌ی آن با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) در ۷ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۵ مهر) اکران خواهد شد. سونی پیکچرز رسما اعلام کرد که بعد از پخش این اثر باید منتظر از راه رسیدن انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part Two) باشیم تا سه‌گانه‌ی اصلی اسپایدر-ورس را به‌صورت کامل تماشا کنیم.

تیم سازنده می‌گوید که انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) مخاطب‌ها را به یک ماجراجویی بزرگ می‌برد. کریستوفر میلر و فیل لرد که آن‌ها را می‌توان دو شخص بسیار کلیدی در تولید انیمیشن‌های اسپایدر-ورس دانست، ایده‌ی اصلی ساخت انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) را حدودا یک سال قبل از اکران انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse با سونی پیکچرز مطرح کردند.

سونی تایید کرد که انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) اکران سینمایی اختصاصی خواهد داشت و قرار نیست از روز اول روی یک شبکه آنلاین قرار بگیرد یا بسیار سریع وارد هر نوع از اکران خانگی شود. ما در این تریلر صدای هیلی استاینفلد در نقش اسپایدر-گوئن و شامیک مور در نقش مایلز مورالز را می‌شنویم. اما واضح است که انیمیشن نام‌برده شخصیت‌های بسیار بیشتری دارد. براساس این تیزر تریلر یا همان اولین نگاه به انیمیشن جدید اسپایدرمن، به نظر می‌رسد که Sony Pictures Animation قرار است دوباره تجربه‌ی ویژه‌ای را تقدیم افراد عاشق مرد عنکبوتی و کاراکترهای پیرامون او کند.

دانلود ویدیو از آپارات

کریستوفر میلر تایید کرد که تیم او همزمان مشغول کار روی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) و انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part Two) است. در نتیجه می‌شود امیدوار بود که فاصله‌ی زمانی بین اکران قسمت دوم و قسمت سوم سه‌گانه به اندازه‌ی فاصله‌ی زمانی بین قسمت اول و قسمت دوم، طولانی از آب درنیاید.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده