نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

جان سینا به‌دنبال عدالت در تریلر جدید سریال Peacemaker

شبکه HBO Max تریلر جدید و رسمی سریال Peacemaker با بازی جان سینا را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی از این سریال مورد انتظار است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر رسمی سریال Peacemaker منتشر شده است. این سریال درواقع اسپین‌آف فیلم The Suicide Squad است و حوادث آن پس از اتفاقات این فیلم جریان دارد که در طول آن پیسمیکر با بازی جان سینا حالا دارای ماموریت جدیدی است و همچنین باید با اعضای جدید برای انجام ماموریتش هماهنگ شود. همچنین در طول تریلر متوجه می‌شویم که پیسمیکر حاضر است هر فرمانی را بدون سوال کردن انجام دهد، اما حاضر به آسیب رساندن به یک بچه نیست و در طول تریلر شاهد تصاویر جالبی از اتفاقات این سریال هستیم.

در ادامه می‌توانید تریلر رسمی سریال Peacemaker را ازطریق یوتیوب شبکه HBO تماشا کنید و سپس شاهد پوستر جدید این سریال باشید:

پوستر رسمی سریال Peacemaker

تمرکز سریال Peacemaker قرار است روی نیروهای ویژه‌ای باشد که با چیزی فاجعه‌بار که زمین را تهدید می‌کند، مواجه خواهند شد. این سریال اکشن براساس فیلم The Suicide Squad تولید شده و حوادث آن قرار است پس از حوادث این فیلم جریان داشته باشد. درواقع در صحنه پس از پایان فیلم شاهد حضور این تیم ویژه هستیم که حالا قرار است از پیسمیکر برای اهداف و خطرات جدیدی استفاده کنند.

جان سینا، استیو ایجی، دانیل بروکس، رابرت پاتریک، جنیفر هالند، فردی استروما، چاکوودی ایووجی، لاکلین مونرو، کریستوفر هیردال و انی چانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Peacemaker حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیمز گان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. گان در مجموع ۵ قسمت از سریال Peacemaker را کارگردانی کرده و وظیفه کارگردانی سه قسمت دیگر بر عهده جودی هیل، روزمری رودریگز و برد اندرسون بوده است.

 پخش سریال Peacemaker قرار است از تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۳ دی امسال) از شبکه HBO Max آغاز شود که مابقی قسمت‌ها به‌صورت هفتگی در روز پنج‌شنبه هر هفته پخش خواهند شد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده