// یکشنبه, ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶

انتشار تریلر کوتاه و جدید سریال Boba Fett با محوریت بازگشت بوبا فت

لوکاس‌فیلم اولین تبلیغ تلویزیونی سریال The Book of Boba Fett را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی از بازگشت بوبا فت به دنیای جنگ ستارگان است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تبلیغ تلویزیونی رسمی سریال The Book of Boba Fett منتشر شده است. لوکاس فیلم این تریلر کوتاه جدید را روز گذشته پخش کرد بیشتر تصاویر آن را در تریلر رسمی سریال Boba Fett مشاهده کرده بودیم. بااین‌حال، این تبلیغ تلویزیونی حاوی تصاویر جدیدی نیز است که تمرکز آن روی بازگشت بوبا فت به دنیای جنگ ستارگان است که حالا در تلاش است تا کنترل دنیای جنایتکاران را در دست بگیرد. در ادامه می‌توانید این تریلر کوتاه را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال The Book of Boba Fett قرار است داستان بوبا فت، جایزه‌بگیر افسانه‌ای و فنک شاند را که یک مزدور است، دنبال کند که به سیاره تاتویین و دنیای زیرین و جنایتکاران کهکشان دنیای جنگ ستارگان بازگشته‌اند. حالا آن‌ها ادعای حاکمیت این سیاره شنی را که روزی تحت کنترل جابا هات و سندیکای جنایتکار او بود، دارند. تمورا موریسون در نقش بوبا فت، مینگ-نا ون در نقش فنک شاند و جنیفر بیلز در نقش Twi’lek، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Book of Boba Fett حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بااین‌حال، حضور بازیگران بیشتری تاکنون در سریال Boba Fett تایید و اعلام نشده است. طبق گفته موریسون، رابرت رودریگز، جان فاورو، برایس دالاس هاوارد و دیو فیلونی وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف را بر عهده داشته‌اند. همچنین گفته می‌شود سم هارگریو، کارگردان فیلم Extraction نیز یک قسمت از سریال بوبا فت را کارگردانی کرده است. جان فاورو و دیو فیلونی به‌همراه رابرت رودریگز وظیفه ساخت سریال The Book of Boba Fett را بر عهده دارند.

پخش سریال The Book of Boba Fett قرار است از روز چهارشنبه، ۲۹ دسامبر (۸ دی) از دیزنی پلاس آغاز شود.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده