نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

سفر به دنیای کیهانی پیکسار در اولین تریلر انیمیشن Lightyear با صداپیشگی کریس ایوانز

والت دیزنی و پیکسار امروز اولین تریلر انیمیشن Lightyear به صداپیشگی کریس ایوانز را منتشر کردند که در آن به منشا داستانی نسخه انسانی باز لایتیر پرداخته می‌شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر انیمیشن Lightyear منتشر شده است. اولین تریلر انیمیشن جدید پیکسار اطلاعات خیلی زیادی را فاش نمی‌کند، اما در طول این تریلر شاهد باز لایتیر جوان هستیم که قرار است به یک فضانورد تبدیل شود و به فضا برود و حداقل تریلر حال و هوایی ماجراجویی مشابه فیلم Interstellar دارد. همچنین در طول اولین تریلر انیمیشن Lightyear شاهد پخش آهنگ Starman اثر دیوید بویی هستیم و در پایان تکیه کلام مشهور باز لایتیر توسط نسخه انسانی و واقعی این شخصیت گفته می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، پیکسار و دیزنی اولین پوستر رسمی انیمیشن Lightyear را نیز منتشر کرده‌اند که در آن لباس مشهور باز لایتیر دیده می‌شود که البته در طول تریلر هم شاهد نمایش این لباس هستیم که در ادامه بر تن می‌کند. در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر نیز باشید:

اولین پوستر انیمیشن Lightyear

انیمیشن Lightyear قرار است داستان باز لایتیر اصلی را روایت کند که اسباب‌ بازی آن محبوبیت زیادی در انیمیشن Toy Story پیدا کرده بود. کریس ایوانز صداپیشگی شخصیت باز لایتیر را در انیمیشن Lightyear بر عهده خواهد داشت. درواقع انیمیشن Lightyear منشا داستانی نسخه انسانی باز لایتیر را دنبال خواهد کرد که پس از آن اسباب بازی‌های وی تولید شد و شاهد حضور یکی از این اسباب بازی‌ها در دنیای انیمیشن Toy Story بودیم.

انیمیشن Lightyear برای اکران در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۷ خرداد ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. آنگوس مک لین، کارگردان انیمیشن‌های کوتاهی چون انیمیشن BURN-E، انیمیشن Toy Story Toons: Small Fry و Toy Story of Terror! به‌همراه دستیار کارگردان انیمیشن Finding Dory، وظیفه کارگردانی انیمیشن Lightyear را بر عهده دارد که قابل انتظار است وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را نیز بر عهده داشته باشد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از صداپیشگان این انیمیشن در دسترس نیست.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده