نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

میمون آدمکش به‌دنبال گرفتن انتقام در تریلر رسمی انیمیشن جدید مارول

هولو و بخش تلویزیونی مارول تریلر جدیدی از انیمیشن Hit-Monkey را منتشر کردند که حاوی تصاویر بیشتری از اتفاقات این انیمیشن است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن Hit-Monkey منتشر شده است. در طول این تریلر بیشتر با داستان و اتفاقات این انیمیشن و همچنین ریشه شخصیت میمون‌ آدمکش آشنا می‌شویم که درواقع به طریقی توانسته قدرت برایس را که یک آدمکش حرفه‌ای بوده و به قتل رسیده، به‌دست بیاورد و حالا در حال گرفتن انتقام مرگ او است. البته برایس هم مثل یک روح دیجیتالی هیت مانکی را دنبال خواهد کرد و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

انیمیشن Hit-Monkey داستان یک میمون آدمکش را دنبال می‌کند که به‌دنبال گرفتن انتقام از یک گروه جنایتکار ژاپنی است. شخصیت هیت مانکی توسط دنیل وی و دالیبور تالاجیچ خلق و برای اولین‌بار شاهد معرفی این شخصیت در شماره اول کمیک Hit-Monkey که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، بودیم. به‌نظر می‌رسد که در سریال هیت مانکی قرار است شاهد اکشن و صحنه‌های بزرگسالانه زیادی باشیم. 

فرد تاتاسیور صداپیشگی هیت مانکی و جیسون سودیکیس صداپیشگی برایس، معلم و راهنما هیت مانکی را که اکنون مرده و در حال راهنمایی این میمون آدمکش در قالب یک روح است، در انیمیشن Hit-Monkey بر عهده دارند. جرج تاکی در نقش شینجی یوکوهاما، الیویا مان در نقش آکیکو، الی ماکی در نقش هاروکا و نوبی ناکانیشی در نقش ایتو، دیگر صداپیشگان سریال Hit-Monkey هستند که شاهد حضور آن‌ها در انیمیشن جدید مارول خواهیم بود.

انیمیشن Hit-Monkey درواقع یکی از ۴ انیمیشنی است که قرار بود برای شبکه هولو توسط بخش تلویزیونی مارول تولید و منتشر شود. سریال MODOK، اولین انیمیشن مارول برای هولو بود که بهار امسال پخش شد، اما دو انیمیشن دیگر به‌نام‌های Tigra & Dazzler Show و Howard The Duck پیش از اینکه ساخته شوند، لغو شدند. جاش گوردون و ویل اسپیک وظیفه ساخت انیمیشن Hit-Monkey را بر عهده دارند.

سریال Hit-Monkey توسط بخش تلویزیونی مارول تولید شده و قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) از شبکه هولو پخش شود. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده