نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۵

مبارزه ریچارد مدن با موجودی شرور در ویدیو جدید فیلم Eternals

ویدیو جدیدی از فیلم Eternals منتشر شده که در آن شاهد ورود ایکاریس با بازی ریچارد مدن هستیم که برای اولین‌بار با دین وایتمن با بازی کیت هرینگتون ملاقات می‌کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو جدیدی از فیلم Eternals منتشر شده است. در این ویدیو شاهد ورود ایکاریس با بازی ریچارد مدن هستیم که در طول ویدیو با یک دیویانت مبارزه می‌کند. در این ویدیو شخصیت دین وایتمن با بازی کیت هرینگتون، سرسی با بازی جما چان و اسپرایت با بازی لیا مک‌هیو نیز حضور دارند که درواقع ایکاریس پس از ۵ هزار سال دوباره با سرسی ملاقات می‌کند و خب مشخصا قرار نیست همه چیز طبق برنامه پیش برود و در ادامه سرسی یک اتوبوس را تبدیل به تعداد زیادی گلبرگ می‌کند. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین سرسی در گذشته عاشق ایکاریس بوده، اما اکنون عاشق دین وایتمن شده است و این نمی‌تواند خبر خوبی برای ایکاریس باشد. البته این تنها ملاقات دوباره نیست و مدن و هرینگتون که پیش از این به‌ترتیب نقش راب استارک و جان اسنو را در سریال Game of Thrones بر عهده داشتند، قرار است دوباره با یکدیگر در یک اثر دیگر ملاقات کنند و هم‌بازی شوند. همچنین نباید رامین جوادی، آهنگساز سریال بازی تاج و تخت که وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Eternals را نیز بر عهده دارد، فراموش کرد.

ریچارد مدن در نقش ایکاریس، آنجلینا جولی در نقش تینا، جما چان در نقش سرسی، کمیل نانجیانی در نقش کینگو، سلما هایک در نقش اجک، لورن ریدلوف در نقش مکری، برایان تایری هنری در نقش فاستوس، لیا مک‌هیو در نقش اسپرایت، دان لی در نقش گیلگمش، بری کیوگن در نقش درویگ و کیت هرینگتون در نقش دین وایتمن (بلک نایت)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Eternals حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Eternals قرار است در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) اکران شود. کلوئی ژائو که بیشتر برای کارگردانی فیلم The Rider و فیلم Nomadland شناخته می‌شود، وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده داشته است. علاوه‌بر کارگردانی، ژائو آخرین نسخه از فیلمنامه فیلم Eternals را نیز نوشته که پاتریک بورلی در نوشتن نسخه نهایی فیلم به ژائو کمک کرده است. ژائو به‌تازگی توانسته جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را از مراسم اسکار برای فیلم Nomadland دریافت کند.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده